reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama

Sandi

Fanka BB :)
Od
11 Maj 2007
Odpowiedzi
0
Hej dziewczyny czy któraś z was stosowała tabletki na odchudzanie i jakie dawały efekty?
Ja po pierwszej ciazy co prawda nie stosowalam tabletek ,ale jadlam mnoej i nie jadlam po 18ej (na kebsa sobie czasem pozwolilam ) i chodzilam na aerobik 3razy w tygodniu - chudlam w pczach pamietam ,ze przez pierwsze 6tyg spadlam 2rozmiary wiec sporo

Teraz jestem po cc wiec czekam do 6msc. Pozniej nede probowac tak samo

majcherek

Zaciekawiona BB
Od
28 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Ja po pierwszej ciazy co prawda nie stosowalam tabletek ,ale jadlam mnoej i nie jadlam po 18ej (na kebsa sobie czasem pozwolilam ) i chodzilam na aerobik 3razy w tygodniu - chudlam w pczach pamietam ,ze przez pierwsze 6tyg spadlam 2rozmiary wiec sporo

Teraz jestem po cc wiec czekam do 6msc. Pozniej nede probowac tak samo
tabletki to syffff i pomagają tylko te z narkotykami, ale chyba nie o to Ci chodzi. Lepiej ten aerobik i dbanie o dietę, przy dwójce należy się "wychodne", żeby nie zwariować i zrobić coś dla siebie.

Sindi1520

Początkująca w BB
Od
14 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Czy Wasze dzieci też są takimi małymi nerwusami jak coś im nie wychodzi/nie mogą czegoś zrobić? Np. Złapać zabawki lub ugryźć coś.

reklama

Sindi1520

Początkująca w BB
Od
14 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Cisza się zrobiła na forum, chyba wszystkie korzystamy z pięknej pogody:-) my dziś byłyśmy na szczepieniu i mała waży 7000g i ma 75cm :-D i chyba znów męczy ja skok :-(

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test