)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

majcherek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.

reklama

Paulina12

Fanka BB :)
Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.
Zalezy jak mi sie zalozy bo sciagnieciu fotelika ze stelaza ale na spacerach nie obracam czy wieje czy nie.

Sindi1520

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja generalnie do siebie bo moja córcia panikuję jak nie widzimy mamy albo taty:-/ a w tej chwili obcy nawet do wózka nie może zajrzeć bo jest krzyk( a nie izoluję ja od ludzi). Ach i ten mój Łobuz zaczął stawać przy meblach i wszystkim co się da już ja siadanie nie interesuje :-/ więc wyjście do ubikacji jest całe w stresie że upadnie jak mnie nie ma obok i w domu nic nie mogę zrobić bo ucieka mi co chwila... A ja myślałam że to siedzenie i zabawianie jest takie męczące... Co do ciąży jeszcze nie jestem ale się staramy tzn. Nic na siłę ale chciala bym mieć mała różnicę wieku:-)

Klaudia97

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej hej! To może i ja napisze :D u nas 6 zębów na stanie, wszystkie wyszły w przeciągu trzech tygodni! Na całe szczęście bez większego marudzenia, teraz jest gorzej bo trójki opuchnięte :D od kilku dni pozycja czworacza, ale nie wie jeszcze co z tym zrobić ;D je wszystko co mu się da i radzi sobie świetnie z kawałkami ;)

Fotelik mamy z joie i polecam :) Marcelowi bardzo się podoba. A spacerówke w stronę świata i nie ma marudzenia :)

b_dob

Rozwiązania
0
Hej,
oj dawno mnie tu nie było. U nas 2 ząbki, które wyszły równo na pół roczku i narazie cisza. Dziewczyny, ostatnio czuje się bombardowana pytaniami w stylu: jak to nie siada? Nie raczkuje jeszcze? Moja starsza córa tez nie byla demonem prędkosci w rozwoju ale zyje i nic jej nie brakuje. Nie wiem czy kilka lat temu ludzie normalniejsi a teraz taka nagonka się zrobiła, za chwilę serio pomysle ze cos nie tak z tym moim dzieckiem. Skonczylismy 8 m-cy, mała obraca sie wokol wlasnej osi, latwiej jej poruszyc sie do tylu niz wprzód, cwiczy podboszenie pupy do pozycji czworaczej, raz wychodzi, raz nie. Nie siada jeszcze sama. Posadzona nie trzyma się całkiem prosto, podpiera się na rączkachh ale ja nie wariuje bo widze postępy, tylko dobija mnie ta nagonka non stop. Za chwile to zamkne sie calkiem w domu bo kogo nie spotkam to zaraz tysiace pytań.
Wiem ze sa dzieci ze juz raczkuja o tej porze, niektore chodza w wieku 10 m-cy ale czy przez to są lepsze? Jakieś to chore.

Klaudia97

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej,
oj dawno mnie tu nie było. U nas 2 ząbki, które wyszły równo na pół roczku i narazie cisza. Dziewczyny, ostatnio czuje się bombardowana pytaniami w stylu: jak to nie siada? Nie raczkuje jeszcze? Moja starsza córa tez nie byla demonem prędkosci w rozwoju ale zyje i nic jej nie brakuje. Nie wiem czy kilka lat temu ludzie normalniejsi a teraz taka nagonka się zrobiła, za chwilę serio pomysle ze cos nie tak z tym moim dzieckiem. Skonczylismy 8 m-cy, mała obraca sie wokol wlasnej osi, latwiej jej poruszyc sie do tylu niz wprzód, cwiczy podboszenie pupy do pozycji czworaczej, raz wychodzi, raz nie. Nie siada jeszcze sama. Posadzona nie trzyma się całkiem prosto, podpiera się na rączkachh ale ja nie wariuje bo widze postępy, tylko dobija mnie ta nagonka non stop. Za chwile to zamkne sie calkiem w domu bo kogo nie spotkam to zaraz tysiace pytań.
Wiem ze sa dzieci ze juz raczkuja o tej porze, niektore chodza w wieku 10 m-cy ale czy przez to są lepsze? Jakieś to chore.
Mój Marcel skończył 8 miesięcy 17 maja, również pelza tylko wokół własnej osi, porusza się do tyłu, nie raczkuje, nie siada samodzielnie, posadzony potrafi się jeszcze chwiac;) to moje pierwsze dziecko, więc czasami przeszło mi przez myśl, najbardziej widząc młodsze dzieci, które już stoją np, że coś jest nie tak. Ale po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że ma jeszcze czas i na wszystko przyjdzie pora

Sandi

Rozwiązania
0
Mój Marcel skończył 8 miesięcy 17 maja, również pelza tylko wokół własnej osi, porusza się do tyłu, nie raczkuje, nie siada samodzielnie, posadzony potrafi się jeszcze chwiac;) to moje pierwsze dziecko, więc czasami przeszło mi przez myśl, najbardziej widząc młodsze dzieci, które już stoją np, że coś jest nie tak. Ale po krótkiej chwili dochodzę do wniosku, że ma jeszcze czas i na wszystko przyjdzie pora
U nas tak samo wiec jestm spokojniejsza dzieki Wam

Zebow brak

majcherek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
żebyś wiedziała, że to chore! ciągłe porównywanie i durne pytania. Mam ochotę wtedy pytać delikwenta jak mu szła w szkole tabliczka mnożenia. Jakby to była jakaś wielka zasługa tych rodzicow, że dziecko usiadło na pół roku, albo chodziło na roczek..zrobi, kiedy zrobi. Na początku nic nie mówiłam, na takie wtrącanie a teraz już odpowiem. Jeszcze jak u Ciebie dwójka, to już masz doświadczenie, mogliby sobie darować głupie teksty.

reklama

Paulina12

Miasto
Sztokholm
Rozwiązania
0
Hej,
A karmisz? Czy glodzisz? :-D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Wrześniowe mamy 2018 0
C Potrzebuję porady 64
N Wrześniowe mamy 2019 7754
luna2424 Przyszłe mamy 3

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry