reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To są raczej wyczuwalne groszki. Starsza córka ma tak samo dlatego jestem wyczulona na tym punkcie ale lekarze mówią że i dzieci to niby normalne... Hmmm sama nie wiem
 
To są raczej wyczuwalne groszki. Starsza córka ma tak samo dlatego jestem wyczulona na tym punkcie ale lekarze mówią że i dzieci to niby normalne... Hmmm sama nie wiem
Bardzo często spotykane u dzieci do 3r.z. Ale trzeba zawsze mieć pod kontrolą:-) moja córka nie miala, ale często spotkałam w pracy :-)
 
Mój miał usg i napisali, żeby pediatra kontrolował. Czasem ma większe, czasem mniejsze. Lepiej zrobić np. badanie krwi, czy moczu niż się martwić. Mi się zachciało remontu w wakacje i przy okazji przemeblowanie u młodego w pokoju. Myślę nad łóżeczkiem "dorosłym" za jakiś czas, no i zdjęłam już przewijak z komody. Super jest, bo wygląda jak normalny mebel, a młody i tak przebierany w locie.
 
Hej, ja spodziewam sie dzidzi kolejnej :-) w maju. Pisalam tylko na forum otwartym ale rzadko. Teraz na majowkach mamy zamkniety i przez przypadek zobaczylam ze mam w zakladce ten wrzesniowki zamkniety heh nawet nie wiedzialam :) pozdrowienia dla starych wrzesnioweczek . Aha ze mna na majowkach jest tez kinderbueno i Martabunia. Ciekawa jestwm czy jeszcze jakas wrzesniowka spidziewa sie dzidzi? :) wlasnie odswiezylam domek i pedze na zakupy milego dnia wszystkkm pozdrawiam laseczki!
 
Hej, ja spodziewam sie dzidzi kolejnej :-) w maju. Pisalam tylko na forum otwartym ale rzadko. Teraz na majowkach mamy zamkniety i przez przypadek zobaczylam ze mam w zakladce ten wrzesniowki zamkniety heh nawet nie wiedzialam :) pozdrowienia dla starych wrzesnioweczek . Aha ze mna na majowkach jest tez kinderbueno i Martabunia. Ciekawa jestwm czy jeszcze jakas wrzesniowka spidziewa sie dzidzi? :) wlasnie odswiezylam domek i pedze na zakupy milego dnia wszystkkm pozdrawiam laseczki!
Super , ciesze sie i gratulacje dla Was [emoji173][emoji173][emoji173] , chciałabym odświeżyć, nasz wątek i dowiedzieć się co słychać u Waszych , dzieciaczkow ? Jak się rozwijają itp mam nadzieję że pomożecie mi rozkręcić wątek [emoji4]
 
reklama
Super , ciesze sie i gratulacje dla Was [emoji173][emoji173][emoji173] , chciałabym odświeżyć, nasz wątek i dowiedzieć się co słychać u Waszych , dzieciaczkow ? Jak się rozwijają itp mam nadzieję że pomożecie mi rozkręcić wątek [emoji4]
Hej😊
U nas po staremu ,miałyśmy podejście z Igą do żłobka wytrzymałam 2 dni, no nie dało się ,dlatego narazie zostałam w domu.
Iga jest strasznie ruchliwa wszędzie jej pełno, już nie chodzi tylko biega 🤭
 
Do góry