reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Heęej! Jeju jak super :) duzo zdrowka!chlopczyk czy dziewczynka?
U nas Kuba bardzo grzeczny. Zastanawiamy sie nad drugim maluchem ale pewnie zaczniemy od geudnia a to juz tuz tuz!!!
20191114_141827.jpg

Pozdrawiamy!!!
 
reklama
Ok
Jestem po wizycie
USG zrobione. Krwawieniami miedzycyklicznymi mam się nie martwic. Macica musi się zregenerować i unormować. Badania po okresie co teraz będzie i do niego na kontrol. Cytologia itp...

Dostałam tabletki anty.
Mój gin mówi że nie ma obawy z kolejna ciąża,że nie musi być w "bliźnie" ale ja się chyba zbytnio już boje .... Nie wiem może za wcześnie jeszcze?
No i idę do psychologa bo dostaje czegoś ...
Nie radzę sobie chyba.

No tyle o mnie.
Aurora...
Zdrowa
Wyszły trzy kły
Lata i gada "cześć" hi hi aż obrzydło juz
 
Jeżeli masz na to możliwość to zostaj , lecz później pomysł nad tym, by móc ja przyzwyczaić wkoncu.
Hej[emoji4]
U nas po staremu ,miałyśmy podejście z Igą do żłobka wytrzymałam 2 dni, no nie dało się ,dlatego narazie zostałam w domu.
Iga jest strasznie ruchliwa wszędzie jej pełno, już nie chodzi tylko biega [emoji2960]
 
U Nas Natalka jeszcze nie chodzi [emoji26], czekamy aż wkoncu zacznie, chodzi do żłobka już od roku także nie mamy z tym problemu , ostatnio często przeziębiona była. [emoji3166]ale normalne przy tej pogodzie ,
Mówi po holendersku[emoji3526]

U mnie bez zmian [emoji4]Zobacz załącznik 1051498
Śl8czna córeczka :) nie zamartwiaj się, jeszcze chwila i będzie biegać, każde dziecko ma swój czas!
 
@KINDERBUENO88 gratulacje [emoji8][emoji8] napisz co u Was [emoji847][emoji847]

Haha a skąd wiesz? Wyświetla się? :)

Otóż Tytus biega, psoci, wspina się, ale mówi tyle co nic. Mama, tata, baba nawet nie stara się po swojemu tylko te wyrazy w kółko. I np pokazuje, ze lala ma nos i oczy to mowo ,, ta i tatata ta” :p
W zeszłym tygodniu był planowo w szpitalu bo miał zabieg na zlikwidowanie przepukliny pachwinowej ( okazuje się, ze to wada wrodzona- po roczku mu wyszła )
W nocy nadal często się budzi. NiE chodzi do żłobka bo siedzi ze mną. Ale może coś mu znajdę choć na trochę bo chyba zaczynam mu się nudzić :(

A u nas tak, czekamy na drugie szczęście planowo pod koniec maja. Narazie jest ok, jesteśmy po pierwszych genetycznych. Połówkowe jakoś 8.01

8ba7c29a-38e7-4f7b-869e-e58e0eb12f53.jpg
 
reklama
Do góry