reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Haha a skąd wiesz? Wyświetla się? :)

Otóż Tytus biega, psoci, wspina się, ale mówi tyle co nic. Mama, tata, baba nawet nie stara się po swojemu tylko te wyrazy w kółko. I np pokazuje, ze lala ma nos i oczy to mowo ,, ta i tatata ta” [emoji14]
W zeszłym tygodniu był planowo w szpitalu bo miał zabieg na zlikwidowanie przepukliny pachwinowej ( okazuje się, ze to wada wrodzona- po roczku mu wyszła )
W nocy nadal często się budzi. NiE chodzi do żłobka bo siedzi ze mną. Ale może coś mu znajdę choć na trochę bo chyba zaczynam mu się nudzić :(

A u nas tak, czekamy na drugie szczęście planowo pod koniec maja. Narazie jest ok, jesteśmy po pierwszych genetycznych. Połówkowe jakoś 8.01

Zobacz załącznik 1051649
Super, a będzie chłopczyk , czy dziewczynka??[emoji8][emoji1696], jesteś jeszcze na forum na fb z tamtymi dziewczynami ? Bo ja chciałam ponownie dołączyć lecz nie umialam znaleźć.
 
reklama
Super, a będzie chłopczyk , czy dziewczynka??[emoji8][emoji1696], jesteś jeszcze na forum na fb z tamtymi dziewczynami ? Bo ja chciałam ponownie dołączyć lecz nie umialam znaleźć.

Tamto forum jakoś umarło. I tak z kilkoma pisze na messengerze ale forum jako forum już nie ma :(

A u nas chyba chłopak ale powiedział, ze to jeszcze do potwierdzenia. ( w głębi serca liczę na córkę )
 
Tamto forum jakoś umarło. I tak z kilkoma pisze na messengerze ale forum jako forum już nie ma :(

A u nas chyba chłopak ale powiedział, ze to jeszcze do potwierdzenia. ( w głębi serca liczę na córkę )
Szkoda, Bo tak naprawdę mogłyśmy, wszystkie zostać tutaj, mam taką nadzieję że uda znowu odświeżyć wątek , bo fajnie byłoby czasem wymienić się poglądami, doświadczeniami , [emoji4]

Z całego serca życzę, by to była dziewczynka [emoji1696][emoji8]
 
Szkoda, Bo tak naprawdę mogłyśmy, wszystkie zostać tutaj, mam taką nadzieję że uda znowu odświeżyć wątek , bo fajnie byłoby czasem wymienić się poglądami, doświadczeniami , [emoji4]

Z całego serca życzę, by to była dziewczynka [emoji1696][emoji8]

Ja teraz wróciłam tu na forum wiec pewnie będę i na wrzesniowkach odrazu :)
 
Żyjemy, ją z psychologiem i psychiatra na czele. Młoda zdrowa biega szaleje, ja mam depresję.....
Tak ciężko mi pocieszyc Cie bo depresja to kawał skubańca, mam nadzieje ze masz kogos kto pomoze Ci przez to przejsc i ze znajdziesz siłę by to szybko pokonac, masz dla kogo przeciez ♡ trzymam kciuki!
 
Ja teraz wróciłam tu na forum wiec pewnie będę i na wrzesniowkach odrazu :)
Ja tez tak bede zagladac ale rzadko bo ost. Nie wyrabiam z niczym i nie ma na nic czasu. Praca dom praca dom
A planuje do konca ciazy jesli sie uda pracowac potem niecale 4 miesiace macierzyńskiego i wrocic . Nie mam innego wyjścia mam nadzieje ze jakos to ogarniemy z moim. Pracuje na zmiany wiec bedzie mogl opiekowac sie małą takie mam nadzieje wszystko sie okaze mam nadzieje ze bede mogla dlugo pracowac bo zalezy mi na pracy, a idac na l4 i dlugi macierzynski moglabym nie miec juz do czego wracac.
Carmen jak dobrze pamiętam to bylas tez krociutko na macierzynskim 2 miesiace chyba prawda?
U nas jedyny problem to zlobek nie ma nic w okolicy :(
 
Ja tez tak bede zagladac ale rzadko bo ost. Nie wyrabiam z niczym i nie ma na nic czasu. Praca dom praca dom
A planuje do konca ciazy jesli sie uda pracowac potem niecale 4 miesiace macierzyńskiego i wrocic . Nie mam innego wyjścia mam nadzieje ze jakos to ogarniemy z moim. Pracuje na zmiany wiec bedzie mogl opiekowac sie małą takie mam nadzieje wszystko sie okaze mam nadzieje ze bede mogla dlugo pracowac bo zalezy mi na pracy, a idac na l4 i dlugi macierzynski moglabym nie miec juz do czego wracac.
Carmen jak dobrze pamiętam to bylas tez krociutko na macierzynskim 2 miesiace chyba prawda?
U nas jedyny problem to zlobek nie ma nic w okolicy :(
Hej tak ja po 3 miesiącach wróciłam do pracy , bp w Holandii jest taki system, niestety
Ale co mała wczoraj skończyła 15 miesięcy, także od 12 chodzi nonstop do żłobka , czasami jest lepiej czasem gorzej , niestety dzieci muszą odchorowac swoje !
 
reklama
Do góry