reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
[QUOTE="Marciątko, post: 19032612
Jak tam wasze dzieci ?:) My jesteśmy na etapie motorka w dupce. Ciągle biega i ostatnio ładniej je i dużo więcej mówi :)
 
Każde inne. Zosia to już taka dorosła się zrobiła, ma od ponad roku chłopaka w przedszkolu ;) Szymon ma swoje kłopoty z opóźnionym rozwojem mowy i SI. A Lilianka słodziak - wszędzie jej pełno, podpatruje rodzeństwo i jest baaaaardzo wesoła. Od poniedziałku chodzi do żłobka, dziś pierwszy dzień opuszczony z uwagi na katar.
 
Część. Co u Was
Ja wracam od 1.03 do pracy mojej na pół etatu.maz też mnie nią pracę. Aurora zdrowa.biega na stół wchodzi no rządzi 😁
Psycholog i psychiatra swoje zrobili. Jestem w lepszej kondycji.

Pozdrawiam
 
Wkoncu forum ruszylo [emoji106][emoji122][emoji122][emoji122]
Gratulacje nowych ciąż [emoji173][emoji173][emoji173] ja też myślę coraz częściej nad rodzeństwem dla Natali , lecz myślę że min 2 lata zaczekam , musi Natalia się trochę bardziej nauczyc samodzielności.
U nas Natalia zaczela chodzi jak slonczyla 15 miesiecy , to było w wigilię [emoji3060][emoji1787][emoji1787]
Natalia zaczęła mówić pojedyncze słowa , czekamy na trójki , które już się pchają , bo widać je już prawie z lecz nadal się nie przebiły [emoji22][emoji33]
Ostatnio różnie jest z nocami .... raz lepiej ale częściej jest gorzej [emoji3062]

PSX_20200202_204854.jpeg
 
reklama
Wkoncu forum ruszylo [emoji106][emoji122][emoji122][emoji122]
Gratulacje nowych ciąż [emoji173][emoji173][emoji173] ja też myślę coraz częściej nad rodzeństwem dla Natali , lecz myślę że min 2 lata zaczekam , musi Natalia się trochę bardziej nauczyc samodzielności.
U nas Natalia zaczela chodzi jak slonczyla 15 miesiecy , to było w wigilię [emoji3060][emoji1787][emoji1787]
Natalia zaczęła mówić pojedyncze słowa , czekamy na trójki , które już się pchają , bo widać je już prawie z lecz nadal się nie przebiły [emoji22][emoji33]
Ostatnio różnie jest z nocami .... raz lepiej ale częściej jest gorzej [emoji3062]

Zobacz załącznik 1075519
Dopiero co czekalysmy na poród , a tu już takie duże dzieciaczki :)
 
Do góry