reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Przy córce też tak miałam. Po 12 tygodniu powiedziałam, że poczekam do 15. Aż potem brzuch zaczął się pokazywać to wiedzieli wszyscy [emoji16][emoji16][emoji16]
No właśnie tego się obawiam że nigdy nie będzie ten odpowiedni moment no zawsze coś może wyjść nie tak jakbym chciała
 
reklama
Pierwsze prenatalne do 13t6d [emoji14]

8599sek27f3kxupf.png
 
A są jeszcze jakieś inne prenatalne, myślicie że po tych będę wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka ??

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Później jest USG prenatalne w połowie ciąży i pod koniec. Możliwe, że coś lekarz może wypatrzyć :) ale podejrzewam, że nie na 100%. Mojej koleżance na prenatalnych powiedział, że dziweczynka, a po 2 tyg okazało się, że chłopiec [emoji14]

8599sek27f3kxupf.png
 
Mi moja mówiła że jak dobrze pójdzie to tak.. ale na 100% będzie wiadomo jak się urodzi..:)
Moja mama jak chodziła ze mną do lekarza to za każdym razem lekarz mówił że chłopiec, miałam być Mateusz ciuszki kupione itd a tu panienka, z siostrą jak była w ciąży to już nawet o płeć nie pytała, tylko tatą zawiedziony bo miał być pierworodny a tu zonk, ale i tak jestem córusia tatusia [emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O mojej ciazy wiedza wszyscy jak się mieszka w małej miescinie i z pracocholika przechodzi na L4 po tygodniu każdy zaczyna pytać... bo dziecko później odprowadzam do szkoły bo auto stoi przed domem... masakra
Dziecko rozgadalo w całej szkole hehe, rodzice poinformowali całą rodzinkę i nie tylko ... nawet nie ma co się starać tajemnicy takiej się długo nie utrzyma
 
No dobra zmobilizowałam się do umycia naczyń,i czekam na drugi sezon,, elif,,(wciągnęło mnie cholerstwo )hahaha a co tam odpocznę bo zmeczylam się tymi naczyniami ja niewiem skąd te dwa kubki i talerzyk ;)
 
reklama
Do góry