reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Nie chce Hybrydy, ale zastanawiam się czy iść na zwykłe. Tylko czy wytrzymam ten zapach [emoji23].

A farbowanie włosów? Mam platynowy blond, który już pożółkł [emoji23].
Włosy ja będę robić po 3miesiacu..kup może sobie ten szampon/płukanke:)
Jak pytałam to moja i żel i akryl z tymże aktryl trochę śmierdzi :rofl: jedyne z czego zrezygnowałam w ciąży to lvl
 
ho ho od razu taki odzew :) ale tak hybryde mam i ja zelu boje sie nakladac bo to jednak wieksza chemia...i ten zapach...
no wlasnie włosy...ja mam juz 2cm odrostu tycjanowego rudego...i poczekam do konca 3 miesiaca z ewentualna koloryzacja.....
 
Włosy ja będę robić po 3miesiacu..kup może sobie ten szampon/płukanke:)
Jak pytałam to moja i żel i akryl z tymże aktryl trochę śmierdzi :rofl: jedyne z czego zrezygnowałam w ciąży to lvl
Dobra myśl. Wstrzymam się jeszcze do połowy marca. Plukanki mam, ale o nich zapomniałam [emoji23].

Na paznokcie nie mogę patrzeć, ale boję się, że zwymiotuje w gabinecie [emoji23].

Jutro idziemy na urodziny koleżanki do lokalu jakiegoś. Kurde, nie wiem jak to będzie, bo drugi cały dzień mnie pompuje. Strasznie mnie męczy.
 
Ja zdecydowałam zapuszczać włosy ciekawe ile wytrzymam,paznokcie robię ,a z farbowaniem to sama się zastanawiam bo zapach, no ale te odrosty??? też maluje na platynowy błąd i też mi pożółkły ...a przecież trzeba jakoś wyglądać ;) też poczekam do końca 3 miesiąca
 
Ale wiecie co mam ładniejsze paznokcie teraz niż przed ciążą

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobra myśl. Wstrzymam się jeszcze do połowy marca. Plukanki mam, ale o nich zapomniałam [emoji23].

Na paznokcie nie mogę patrzeć, ale boję się, że zwymiotuje w gabinecie [emoji23].

Jutro idziemy na urodziny koleżanki do lokalu jakiegoś. Kurde, nie wiem jak to będzie, bo drugi cały dzień mnie pompuje. Strasznie mnie męczy.
Wiesz co ja miałam na sobie taka maseczke jednorazowa..;) i przezylam bez większych komplikacji..żel jak żel ale gorzej z akrylem ten to dopiero śmierdzi :p
Ps. Na paznokcie ludzie mówią że taka chemia A co z fastfoodami i zarciem z supermarketów?:biggrin2:
 
reklama
Do góry