reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

@ew18elina511 trzymaj się! Wszystkiego dobrego dla Ciebie! Na pewno następnym razem się uda [emoji8]

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
My się nie mozemy doczekać wizyty w srode, będzie to 8t4d. Pewnie koło g 15wejdziemy do gabinetu. Zaczynam przeżywać. Im bliżej tym większe nerwy. Beta z poniedziałku 46 000.
Wezme czysta płytę i pendrive żeby miec pamiątkę bijącego serduszka :*
 
Czesc dziewczyny. Jestem juz w domu. Moj pobyt w szpitalu trwal od wczoraj rana. Badania usg. Tabletki poronne i wszystko poszlo po 7 tabletkach. Dzisiaj kontrolne usg i trzeba bylo troszeczke doczyscic. Caly zabieg trwal 10 minut. Teraz nic nie boli krwawienie jak 3 dzien okresu. Fizycznie czuje sie super a psychicznie jest ok.
Nie tracimy nadzieji za 3 miesiace zaczynamy z mezem starania o nowa dzidzie.
A wy przyszle mamusie dbajcie o siebie :-)
powodzenia! trzymaj sie!
 
Ja włosy farbuje. Mam rude i nie mogę patrzeć na odrost i kolor wypłukany. I tak używam farb bez amioniaku. Choć wiadomo mogą tam być inne świństwa

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje wizyty! a ja wlasnie bije sie z myslami, co robic z farbowaniem, niestety kilka siwych wloskow widac, a moja fryzjerka odradza farbowanie w 1 trymestrze. Myslalam o szamponie farbujacym bez amoniaku
 
reklama
Tak. Miałam od siostry. Po stracie ciąży było to dla mnie ukojenie. Ale tętno można koło 13-14 Tc wychwycić. Wcześniej nawet nie wskazane jest szukanie.

Tiam... Mądrze podchodzą do tematu, ale można to nazwać zacofaniem [emoji14]

A co w tym strasznego?
Dzisiaj nawet rozmawiałam z moim lekarzem o tym. Do 12 tygodnia raczej nie ma szans na uratowanie ciąży, jeśli coś się będzie działo. Później leki na podtrzymanie, ale to już szpital. Ten dupek czy lutka z to takie placebo dla mam. Bo ile z tych mam, które zażywa ma potwierdzone, że przyczyną jest zbyt mała ilość progesteronu.
Ale jasne, ja też się denerwuje, też chodzę na usg. Ale wiem, że teraz to natura, nic nie da się zrobić.

Ja byłam u lekarza. Tydzień temu, w czwartek ciąża miała 5.6, dziś 6.6, serduszko bije. Czyli po prostu młodsza. Kamień z serca. Choć wiadomo jak jest.
Następna wizyta z wynikami badań za dwa tygodnie, wtedy karta ciąży. Termin porodu będę miała liczony z usg, jeszcze dokładnie nie wiem, ale chyba wychodzi 21-22.09. Na tą chwilę.
Mam foto, dość słabe, ale wrzucę :)

Dostałam L4, dzwoniłam do szefa. A potem od kumpla się dowiedziałam, że jednak chcieli żebym przyszła do pracy [emoji14]

Ja włosy farbuje. Mam rude i nie mogę patrzeć na odrost i kolor wypłukany. I tak używam farb bez amioniaku. Choć wiadomo mogą tam być inne świństwa.

Joanna hybrydy rób spokojnie :) tylko podobno lepiej ściągać mechanicznie, nie acetonem.
Ale pod wpływem hormonów mogą się nie trzymać.

1517586013-ed0b4efffcfffdeb-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz straszne dla mnie jest to, ze staram się o dziecko około 2 lat, a oni mi mówią o selekcji naturalnej. Wiem, ze to natura i wogole, ale ja poprostu uwazam, ze w Polsce dbaja lepiej o kobiety ciężarne.
 
Do góry