reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mam takie same odczucia. Nie oddałabym dziecka, przecież takie maleństwo zaraz po urodzeniu najbardziej potrzebuje właśnie mamy! Ogólnie jest kilka rzeczy, których boje się jeszcze bardziej. Wcześniactwo, inkubator, a po ostatnich zdarzeniach nawet próby odebrania mi dziecka, bo nie pozwolę na szczepienie w pierwszej dobie i zabieg credego. Ogólnie im dalej w las, tym więcej strachu.
Widzisz, a ja po moim porodzie zakonczonym CC byłam wdzięczna położonym za zabranie synka na noc. Byłam tak zmasakrowana, że nie byłabym w stanie się nim zająć.
Dziękowałam też po cichu Bogu, że syn ma żóltaczke, bo leżelismy w szpitalu tydzień i dzieki temu stanęłam na nogi na tyle, że mogłam się małym zająć w domu.
 
reklama
@Gosia0210 nie znam się ma wynikach bety, ale tak czy siak waro myśleć, że będzie dobrze i skonsultować z innym lekarzem.
Głowa do góry, bądź silna dla maluszka.
 
To teraz ja spełniłam swoją zachciankę [emoji23][emoji33]
1517609336-5de3a068158b003d-aaaaaa.jpeg



f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Jeszcze tylko dodam w temacie porodów, że z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że moim zdaniem najgorzej zaliczyć 2w1 podczas 1 porodu. Dlatego warto się przygotować na każdą ewentualność i rozważyć oba warianty w kontekście danej osoby.
 
A jaki jest czas pomiędzy obiema betami ? Podobno w takich dużych wartościach już nie przyrasta tak szybko jak na początku


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
To pytania do Gosi. :)
48H

Czytałam właśnie, że na tym etapie to USG dopiero powie czy ciąża prawidłowo się rozwija. Stąd właśnie to pytanie, kiedy kolejne USG.
A doczytałam, że ważne, że przyrasta.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To pytania do Gosi. :)
48H

Czytałam właśnie, że na tym etapie to USG dopiero powie czy ciąża prawidłowo się rozwija. Stąd właśnie to pytanie, kiedy kolejne USG.
A doczytałam, że ważne, że przyrasta.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

A Ups przepraszam :) nie to skopiowałam co trzeba.
No właśnie wydaje mi się, że na tym etapie to już usg chyba tylko potwierdzi. Ja usg robiłam przy wartości bety 15602


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
Do góry