reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Witam Was dziewczyny [emoji2]
Kawa zrobiona już pachnie mniam mniam [emoji2]
Miłego dnia [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ratujcie :( nie spie juz z poltorej godziny i zasnac nie moge :( jeszcze troche i kawe sovie zrobię..
My dalej na feriach u rodziny. Siostra oswoila sie troche ale co i rusz dowala - taki typ. Objezdzilam rodzinkę (normalnie mieszkam 400km stad). Jeszcze dzisiaj mam jedno spotkanie i w niedziele wracamy do domku. A we wtorek w koncu pierwsza wizyta. Zaczelam 8tydzien. Oby bylo wszystko ok. Juz wiem skad bede miala rzeczy ;) wszyscy sie chca dorzucic swoje ;)
Mam dwoch smykow. Przyjechałam z nimi sama. Sa bardzo grzeczni. Grunt zeby sie nie nudzili ;)
Ja też zaczynam 8tydz :-Di też mam takie myśli czy wszystko dobrze,pozdrawiam
 
A ja mam takie pytanie:
Czy któraś z dziewczyn po CC rozważa poród naturalny?
Mój lekarz powiedział mi ostanio, że jeżeli wszystko będzie idealnie, jest to możliwe.
I wbił mi klina. Rozważam właśnie tę możliwość. Któraś jeszcze?
Ja bardzo bym chciała rodzić naturalnie. Miałam dwa cc i jakoś mnie to nie przekonuje. Pierwszy poród był długi i żmudny, ale bez dramatu, rodziłam naturalnie prawie 10h do pełnego rozwarcia, ale córcia wchodziła w kanał twarzą i lekarz zdecydował o błyskawicznym cc. Czułam się po wszystkim jakby mnie walec rozjechał... Chodziłam zgieta w pół przez dwa tygodnie.
Drugie cc było planowe, bo po roku od pierwszego i przyznaję, że jak niebo i ziemia, bo miałam znieczulenie podpajęczynówkowe, a nie zewnątrzoponowe, byłam odpowiednio przygotowana do operacji, nawodniona i rzeczywiście czułam się po nim super. Ale...Zwyczajnie chciałabym urodzić normalnie :).
Poza tym ja też nie wyobrażam sobie zajmowania się maleństwem zaraz po cc. Mowy nie ma...

Cześć dziewczyny :)!

*Gosia, ja się nie znam, ale moim zdaniem ważne, że rośnie i to wcale nie mało przy tych wartościach i wieku Twojej ciąży.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam wyniki.. nie jest dobrze... mialo urosnac przynajmniej 50% :( ostatnio bylo 48655
1517607357-5ab7f90983db9f81-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gosia na tym etapie ważne że wogule rośnie a jak widać tak jest .mnie się wydaje że to dobra wiadomość i że będzie dobrze trzymaj się i glowa do góry.
 
Ile kobiet tyle opinii tak jak ze wszystkim. Każdy ma swoje zdanie.
Ja właśnie zbieram się sprzątać kościół , tak mi się nie chce , że normalnie szok, ale co tam raz do roku można :)
 
Witajcie w sobotę ,ja też piję kawkę i trzeba wziąć się za porządki .dzisiaj wstałam i przez chwilę zapomniałam że jestem w ciąży nic nie boli, nie kuje ,nie mdli jestem wyspana i zamiast się cieszyć to się zestresowałam czy wszystko ok ,pisze do was żeby myśleć pozytywnie a moja czapa sama wariuje ehhh życie;)
 
Cześć.
Wczoraj po pracy pojechaliśmy na zakupy. Tak mnie to wymęczyło że o 20:30 padłam w opakowaniu i spałam aż do 9 :D
Co do włosów to ja je hennuje w 100% naturalnym produktem. Jednak narazie się wstrzymuje głównie na nieprzyjemny zapach przy tej czynności ;)
Nad porodem sie jeszcze nie zastanawiałam ale to prawda. Ile kobiet tyle opinii...
 
reklama
A ja plackiem leżę synek dzisiaj ma stan podgorączkowy mąż pierwszy dzień do pracy poszedł po urlopie:( a ja nic nie mogę tylko do łazienki mogę wstać ale mama ma później przyjść i ugotować nam obiad ;) na dodatek mnie muli okropnie

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry