JoAnnA250694
Fanka BB :)
Ja oglądam milon stron z wózkami łóżeczkami ciuszkami [emoji16]
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Niestety ominie mnie ta przyjemność bo mam wózek w super stanie po córce:-(
Chciałabym za to kupić lepszą spacerówke.
a co, nalezy sie. Ja oglądam milon stron z wózkami łóżeczkami ciuszkami [emoji16]
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja to samo. Mam etap „wydać wszystkie pieniądze na rzeczy dla dziecka, nawet jeśli będą tylko na 1 raz”. Ale oczywiście nic nie kupuję, czekam na letnie wyprzedażeJa oglądam milon stron z wózkami łóżeczkami ciuszkami [emoji16]
Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z tych, co twierdzą, że kupowanie nowego wózka to kasa w błoto. Wolę wydać na nowe chusty [emoji14]
Często jak dziecko wyrasta z gondoli mamy kupują spacerówki, bo lepsze. I tak wózek używany pół roku, czy rok idzie w odstawkę. Ale dzięki temu takie osoby jak ja mogą kupić super wózek za pół ceny![]()

Ja to samo. Mam etap „wydać wszystkie pieniądze na rzeczy dla dziecka, nawet jeśli będą tylko na 1 raz”. Ale oczywiście nic nie kupuję, czekam na letnie wyprzedaże![]()

Wózek mam upatrzony, ale już raz zmieniłam zdanie więc pewnie znowu zmienięMatki wariatki, a myslalyscie juz cos o wozkach?![]()

Ja też myślę o stokke, takie zgrabne i słyszałam tylko dobre opinie. Tez jestem zdania że raz zainwestuje i będę miała spokój na cały okres wózkownia.Wlasnie dlatego inwestuje w wozek ktory nie kosztuje 2w1 1500zl bo to sa pieniadze wyrzucone w bloto tak jak zrobilam z poprzednia corka. A taki stokke kosztuje 3 razy tyle ale wystarcza tak naprawde do konca uzywania wozka bo i gondola jest swietnia i spacerowka
A chuste nowa tez kupie![]()