reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ostatnia szansa , aby dostać link i zgodę do grupy zamkniętej czekam do jutra na wiadomości na priv chętne :)

Pisałam na priv i nie dostałam zaproszenia...

U mnie póki co stres jest. Byłam ostatnio na koncercie i się martwiłam, czy te ostre basy nie zaszkodzą. Jak więcej porobię, albo szybko idę, to czuję ciągnięcie w brzuchu na dole i to też mnie stresuje. Jeszcze mam świeżo w głowie poprzednią stratę i teraz w każdej chwili się martwię. Czy są tu dziewczyny w takiej sytuacji? Jak Wy sobie radzicie? Powiem Wam, że mi jest z tym ciężko... z tym, że w każdej chwili czuję obawę.
 
reklama
Jak sie potwierdzi że bedzie dziewczynka to Marcelina.

Jezeli chlopiec to Marcel ale na chlopca ciężej mi wybrac bo jeszcze Ernest mi sie podoba, mezowi nie bardzo :p Mąż chciał Kajetana ale mówię że mamy już kota o tym imieniu odpada :p

W domu mam Huberta i Ignacego :)
 
reklama
Z dziewczęcych bardzo mi się podoba Pola i Klara, ale my wybraliśmy imiona po dziadkach, gdyby nie to-dziewczynka byłaby jedną z tych właśnie.
 
Do góry