reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mam w rodzinie przypadek gdzie jest mama i córka o tym samym imieniu , pewnie uciążliwe czasem to trochę . Zawsze możesz dać po mężu na drugie imię :)

Hehe nie u nas drugie imiona nie wchodzą w grę :) Jakos do Marceliny mam przekonanie ale Marcel mnie nie zbyt przekonuje, ale tak samo mialam jak meżul wybrał dla drugiego dziecka Ignacy. O rety jaka zła byłam, nie mogłam przetrawic tego bardzo dlugo. Ale teraz nie zaluje...inne imie by mu nie pasowalo, taki mały harpagan :D
 
reklama
Chciałam się pochwalić :) Jestem po usg i jak narazie wszystko jest w porządku. Odetchnelam z ulgą ... :)) mimo, ze Dzieciątko nie bardzo chciało współpracować udało się wszystko wymierzyć. Nt 1,5, crl 6,09, serduszko pięknie bije aktualnie termin na 17.09. I prawdopodobnie dziewczynka, tak jak przeczuwalam :)
Wszystkim Wam życzę tak dobrego wieczoru jak mój :)
Super bardzo sie ciesze!! Ja mam badania 21 marca, bardzo je juz przezywam, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok? Mocno doktor uciskał Ci brzuszek?
 
Super bardzo sie ciesze!! Ja mam badania 21 marca, bardzo je juz przezywam, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok? Mocno doktor uciskał Ci brzuszek?
Ja też miałam obawy, a teraz czuję taki przyjemny spokój :) u Ciebie też tak będzie :) nie, nie uciskal mocno ale w związku z tym, że dziecko bardzo ruchliwe dokończył badanie przezpochwowo. Możliwe, że po prostu nie chciał być nie delikatny :)
 
Dziewczyny, czy Wam dokuczaja bole glowy? W tej ciazy to jakas masakra, tak jakby mi ktos sciskał glowe z dwoch stron wzielam apap bo juz nie daje rady, nagle robi mi sie slabo, ciemnobprzrd oczami, gorąco...jakas masakra, o dziwo cisnienie mam ok. Jak tak dluzej bedzie to sie wykoncze...
 
Dziewczyny, czy Wam dokuczaja bole glowy? W tej ciazy to jakas masakra, tak jakby mi ktos sciskał glowe z dwoch stron wzielam apap bo juz nie daje rady, nagle robi mi sie slabo, ciemnobprzrd oczami, gorąco...jakas masakra, o dziwo cisnienie mam ok. Jak tak dluzej bedzie to sie wykoncze...

Dokuczały dosyć często. Teraz na szczęście odpuściły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Witam, jestem nowa. Mam 38 lat, dwoje dzieci corka 16lat i syn 14lat. Termin 21 wrzesnia. Pozdrawiam wszystkie mamuski
Witamy :)
Dziewczyny, czy Wam dokuczaja bole glowy? W tej ciazy to jakas masakra, tak jakby mi ktos sciskał glowe z dwoch stron wzielam apap bo juz nie daje rady, nagle robi mi sie slabo, ciemnobprzrd oczami, gorąco...jakas masakra, o dziwo cisnienie mam ok. Jak tak dluzej bedzie to sie wykoncze...
Mi często dokuczają, jak się nie wyśpię albo leżę za długo.
 
Do góry