reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej.

ja dziś prawie cały dzień przespałam. :)
Dobrze że mężul ma wolne wekendy to pieknie wszystko ogarnął nawet moi mali Panowie byli na tyle uprzejmi, że pozwolili mi spać:p
 
reklama
Dziewczyny, dziś mnie kłuje jakby jajnik, po tej samej stronie co dzidzia. Boli jak jajniki przy owulacji, może troszkę bardziej i bardziej, jak wypinam brzuch. Martwić się?
 
Dziewczyny, dziś mnie kłuje jakby jajnik, po tej samej stronie co dzidzia. Boli jak jajniki przy owulacji, może troszkę bardziej i bardziej, jak wypinam brzuch. Martwić się?

U każdego różnie bywa jak lekarz mówił. Ja też tak mam albo w jajniku albo gdzieś obok. To podobno normalne ale jak bardzo mocno Cię to boli.to powiedz moze lekarzowi. Ja nospe biorę to może to trochę łagodzi.
 
Hej.

mnie rano dzisiaj strasznie ciągneło jak sie przekręcalam z pleców na bok, aż się z bólu z kłębek zwinełam ale pobolało chwilę i przeszło.
 
Hej.

mnie rano dzisiaj strasznie ciągneło jak sie przekręcalam z pleców na bok, aż się z bólu z kłębek zwinełam ale pobolało chwilę i przeszło.

Mam podobnie , tyle ze myśle ze to przez zrosty po cc, przed ciąża tez czasem bolało ale teraz to praktycznie każde wstawanie , zmienianie pozycji to zaraz to ciągnięcie się pojawia. Nawet nieraz jak kichne :)
 
To nie jajniki dziewczyny, to więzadła. Popatrzcie jak wasze ciała się zmieniają. Jeżeli ból jest ciągły, to trzeba zgłosić lekarzowi.
Nospa do ciągłego stosowania nie jest zalecana. Są już badania iż wpływa na obniżenie napięcia mięśniowego u dzieci. Oczywiście są sytuacje, że nie ma innego wyjścia i nie ma co podważac słów lekarza.
Oczywiście zrosty po cc też mogą dawać objawy bólowe.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie jajniki dziewczyny, to więzadła. Popatrzcie jak wasze ciała się zmieniają. Jeżeli ból jest ciągły, to trzeba zgłosić lekarzowi.
Nospa do ciągłego stosowania nie jest zalecana. Są już badania iż wpływa na obniżenie napięcia mięśniowego u dzieci. Oczywiście są sytuacje, że nie ma innego wyjścia i nie ma co podważac słów lekarza.
Oczywiście zrosty po cc też mogą dawać objawy bólowe.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

O nospie słyszałam , podobno z doskoku nie zaszkodzi. Moja lekarka mówi ze jest bezpieczna w ciąży ale nie zaleca jej , to już do decyzji ciężarnej jest. W każdym razie okazjonalnie nie za często. W poprzednich ciążach nie brałam bo wymiotowałam po niej, inaczej większość drugiej ciąży byłaby na dużych dawkach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O nospie słyszałam , podobno z doskoku nie zaszkodzi. Moja lekarka mówi ze jest bezpieczna w ciąży ale nie zaleca jej , to już do decyzji ciężarnej jest. W każdym razie okazjonalnie nie za często. W poprzednich ciążach nie brałam bo wymiotowałam po niej, inaczej większość drugiej ciąży byłaby na dużych dawkach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tak, badania są przy ciągłym stosowaniu. Trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek, jak mówi Twoja lekarka.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak tak, badania są przy ciągłym stosowaniu. Trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek, jak mówi Twoja lekarka.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak ogólnie w całym temacie ciąży , zdrowy rozsądek jest bardzo ważny. Pozdrawiam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry