reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Hej.
Nie dotarłam dziś do lekarza, zbyt tragicznie się czułam. Córa miała pojechać do mojej mamy, ale w drodze się rozmyśliła i musiały wracać. Jutro z rana już serio idę do lekarza, bo węzły chłonne napuchły już całkowicie z tej prawej strony, boli mnie pół twarzy.
Co do terminu ważności, to przestrzegam terminu mięs i ryb - resztę jestem w stanie stwierdzić, czy się faktycznie zepsuło, czy nie.
Jeśli chodzi o podnoszenie dzieci, to córkę (14-15 kg, nie wiem dokładnie), podnoszę normalnie i bez umiaru. Przed ciążą dużo więcej dźwigam, także Werka to dla mnie pioreczko :) ale (!) bardzo się pilnuje, żeby podnosić ja poprawnie - zawsze z przysiadu, nigdy ze skłonu.
Dziewczyny w kolejnych ciążach, czy któraś z Was ma rozstęp mięśni brzucha po ciąży? Czy powiększył się on teraz? Leżąc na plecach zauważyłam, że powiększył mi się cośc znacznie, pępek już wystaje, przez brzuch delikatnie widać ruchy jelit. To normalne?
Ja mam ;). Pępek po drugiej ciąży w ogóle mi się nie wciągnął, rozstęp nie jest duży, ale już teraz po jedzeniu bywa nieprzyjemnie pod nim... Cóż, chyba to normalne, choć ekspertem nie jestem.


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaki macie obecnie rozmiar biustonosza?
Zaczynam temat to i pierwsza odpowiem :p
Noszę długi czas 90D, wczoraj kupujac nowy przymierzylam 100 D i jest lepsze.
 
U mnie 2kg na plusie. Tak już zostało od świat, czyli można powiedzieć, że nie zgubiłam świątecznego sadła :p
 
@Mimi93 ja musiałam już miesiąc temu kupić większą miseczkę.

8599sek27f3kxupf.png
 
Ja się dosyć mocno pilnuje ( w sensie nie jem na wszystko ma co mam ochotę) no i o dziwo w większości ciągnie mnie do zdrowychdpmpwych obiadów :rofl: mi moja lekarka patrząc na moja wagę (62kg) powiedziała zero końca 1go trymestru optymalnie mogę przytyć 1.5kg.narazoe mam 0.7kg na plusie ale nie mam żadnych nudności/wymiotow itp
Ile Ty masz wzrostu, że 62 kg to tak dużo?
 
reklama
Do góry