reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mam dzisiaj mega stresa. Chyba będę musiała się przyznać w pracy do ciąży. Miałam się wsgrzymać z tym do następnego badania usg (a zapisana jestem na 13.02 dopiero). Ale mam zaraz spotkanie na forum ogólnym w pracy, odnośnie zmian prganizacyjnych. Już mi ostatnio coś szefowa wspominała że mnie chcą przeszkolić na wyższe stanowisko, ale to było tylko tak rzuvone w przelocie. Jeśli temat wypłynie teraz na forum ogolnym to będę musiała ją wziąć na strpnę im podziękować. Koniecznie potrzebują kogoś na ogarniecie spraw od maja, a ja no coż... Nie będę soę szkolić po tp żeby ich w najgorętszym okresie zostawić...
Ufff... Głupie to, ale się denerwuję. Aż mnie brzuch rozbolał, taki ze mnie nerwus
 
Mam dzisiaj mega stresa. Chyba będę musiała się przyznać w pracy do ciąży. Miałam się wsgrzymać z tym do następnego badania usg (a zapisana jestem na 13.02 dopiero). Ale mam zaraz spotkanie na forum ogólnym w pracy, odnośnie zmian prganizacyjnych. Już mi ostatnio coś szefowa wspominała że mnie chcą przeszkolić na wyższe stanowisko, ale to było tylko tak rzuvone w przelocie. Jeśli temat wypłynie teraz na forum ogolnym to będę musiała ją wziąć na strpnę im podziękować. Koniecznie potrzebują kogoś na ogarniecie spraw od maja, a ja no coż... Nie będę soę szkolić po tp żeby ich w najgorętszym okresie zostawić...
Ufff... Głupie to, ale się denerwuję. Aż mnie brzuch rozbolał, taki ze mnie nerwus
Też przede mną taka rozmowa. Rozumiem nerwy, bo mnie trawią równo od dłuższego czasu... Też wolałabym się wstrzymać chociaż do serduszkowego USG, ale mam takie stanowisko, że ze względów organizacyjnych zwyczajnie szefowa musi wiedzieć wcześniej, coby dokonać stosownych roszad. Poza tym jestem z tych, co nie potrafią kłamać i ściemniać, a jak miałabym wyjaśnić moją aktualną miesięczną nieobecność ;)?! Mam dzwonić dzisiaj w tej sprawie.
Będzie dobrze!

Dziewczyny wizytujące, kciuki zaciśnięte!


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też przede mną taka rozmowa. Rozumiem nerwy, bo mnie trawią równo od dłuższego czasu... Też wolałabym się wstrzymać chociaż do serduszkowego USG, ale mam takie stanowisko, że ze względów organizacyjnych zwyczajnie szefowa musi wiedzieć wcześniej, coby dokonać stosownych roszad. Poza tym jestem z tych, co nie potrafią kłamać i ściemniać, a jak miałabym wyjaśnić moją aktualną miesięczną nieobecność ;)?! Mam dzwonić dzisiaj w tej sprawie.
Będzie dobrze!

Dziewczyny wizytujące, kciuki zaciśnięte!


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie serduszko biło w połowie 6 tygodnia. Teraz jestem w 9+4. Liczylam ze mi się uda w tym tyg zapisac na usg i bym poszła bardziej pewna, ale cóż... Woerzę że będzie dobrze !;)
 
Zdenerwowala mnie teściowa. Moj mąż poprosił ją o pomoc w czymś na dworzu a ona że się boi, poszłam ja widzac że tesciowa się boi. Później dołączył do nas teść.I razem dalismy radę. To nic ciężkiego, chodziło o pokierowanie autem. I teraz ona jest na mnie zła że ja poszłam jak jestem w ciąży i że jej nie rozumiem i że przesadzam.
Po pierwsze ja się takich rzeczy nie boję bo jeżdżę autem i ciągnikami już długo, a po drugie, rzecz jasna mój mąż prosi o pomoc, stoi jak palec sam a ona ze się boi.
 
Cześć dziewczyny, widzę że dzisiaj dzień wizyt - trzymam kciuki [emoji4]

Jak mnie bolą piersi!! To jakaś kumulacja, nie wiedziałam że mogą aż tak boleć :(
Myślałam, że w nocy uduszę moje dwie kocice. Weterynarz polecił nam nową karmę - jedna ma problemy z trzustką więc ma dietę. Nie wiem co dodali do tej karmy alr w nocy tak szalały i się biły że zbily kubek w kuchni plus wazon z kwiatami... Jak dzisiaj tak bedzie to wystawię je na olx [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Ale dzisiaj wizyt! Kciuki zaciśnięte :D
Ja po wizycie u lekarza, tak jak przewidywałam - antybiotyk. Zaczęło mi ustrojstwo siadac na oskrzela i nie ma na co czekać. Buziaki dziewczyny :)
 
Cześć dziewczyny, widzę że dzisiaj dzień wizyt - trzymam kciuki [emoji4]

Jak mnie bolą piersi!! To jakaś kumulacja, nie wiedziałam że mogą aż tak boleć :(
Myślałam, że w nocy uduszę moje dwie kocice. Weterynarz polecił nam nową karmę - jedna ma problemy z trzustką więc ma dietę. Nie wiem co dodali do tej karmy alr w nocy tak szalały i się biły że zbily kubek w kuchni plus wazon z kwiatami... Jak dzisiaj tak bedzie to wystawię je na olx [emoji23]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
Mnie już powoli przestają.. za to wszystko inne nadciąga. Dobrze że mam 4dni wolnego :)
 
reklama
Ja dziś na nic nie mam siły... jeśli chodzi o pracę zostawiłam wszystko i poszłam na L4 po pierwsze żeby ta ciążę donoosic szczęśliwie po drugie w pracy rok prosiłam się o zastępstwo którego nie dostałam a ostatnio było bardzo nerwowo a godziny pracy się wydluzyly...
Nie wyobrażam sobie w takiej sytuacji szkolić nową osobę przez miesiąc minimum trudno sami doprowadzili do takiej sytuacji także trzymam kciuki za dziewczyny zgłaszającej ciążę w pracy i dzisiejsze wizyty
 
Do góry