reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Pamiętacie jak ostatnio mówiłam że mam jeden stanik, który jest w stanie ogarnąć moje piersi?
No cóż. Dzisiaj się w niego nie zmieściłam [emoji33]
Nie pomogło nawet wezwanie posiłków, ze 2 cm brakuje jak nic [emoji1] Już miałam na żądanie brać bo bez stanika nie wyjde przecież [emoji1] w końcu jakiś relikt z szuflady wyciągnęłam. Ale nie ma opcji - trzeba bedzie ruszyć na zakupy ;)
 
reklama
Dzień dobry :)
ja w stanik jeszcze się mieszczę ale gorzej ze spodniami. Wszystkie zapinane i mnie uwierają więc jadę na zakupy :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Hej dziewczyny. Zaczynam przyzwyczajać się do L4 bo dopiero wstaje z łóżka ;-) ja już kupiłam masełka Palmers, oddzielne do biustu, oddzielne do brzuszka ale go póki co jeszcze nie używam. Asiu wiesz że te komentarze to zazdrość i zwyczajne zgorzknienie? Nie przejmuj się, tak właśnie miało być i założę się, że znajdziesz lepszą pracę niż ta w sklepie.

Ja odkąd się obudziłam myślę o tym dlaczego nie boli mnie brzuch i dlaczego nie mam jeszcze mdłości... Wiem, że to głupie ale dopiero w sobotę mam kolejną wizytę u swojego lekarza i oczywiście się trochę denerwuje [emoji52]

gannvfxm7rdcfbwj.png
 
Cześć. Podczytuje Was od kilku dni, i chciałabym dołączyć :) Mam na imię Karolina i w marcu skończę 29 lat. Mam córcię, która ma prawie 4 lata. OM miałam 17 grudnia. 16 stycznia byłam u gina, ale jeszcze nic w sumie nie było widać tylko ciałko żółte około 5 cm. Następną wizytę mam 6 lutego. Bardzo się stresuje, bo straciłam 3 ciążę. Teraz nic się nie dzieje, czasem lekkie pobolewanie podbrzusza, i mega bolesne piersi. Zero mdłości i wymiotów. Także witam Was Wszystkie :)
Witaj. Ja jestem po 2 stratach...myśl pozytywnie i głowa do góry...U mnie też jak narazie spokojnie przechodzi wszystko...musimy być dobrej myśli...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety dziewczyny ja po poniedzialkowej wizucie nie mam powodow do radosci. Dostalam skierowanie do szpitala na zabieg. Ale nie poddaje sie. Jutro na 16:30 mam prywatna wizyte. Niby ciaza nie urosla przez tydzien - zostala na 6w5d. Ale gdy zapytalam pania doktor o serduszko - ktorego tydzien temu nie bylo wcale - to odpowiedziala ze cos tam jest ale teraz nie bd sie domyslac cp to. Boze moze jest jakas jeszcze szansa :-(
Nie poddawaj się...skonsultuj z innym lekarzem...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) Jak samopoczucie w ten ostatni dzień stycznia [emoji16]? Jeszcze tylko luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień i... [emoji16][emoji3][emoji16][emoji3]

Ja dzisiaj mam kiepski dzień. Od rana mega mdłości, dwa rzuty w objęcia kibela, ale dałam radę zaprowadzić młodego do przedszkola. Za niedługo gorsze zadanie, budzenie starego :/.

Staniki? Wrocilam do tych przed schudnieciem. Ale i tak wolę sportowe. W spodnie jeszcze się mieszcze, ale na wiosnę leginsy, jeginsy pójdą w ruch.

Gosia, co u Ciebie? Jak sytuacja?

Asia, weź się nie przejmuj. Powiedz, że no trudno, trzeba się umieć ustawić w życiu. Niech spadają!

Nie pamiętam która z Was [emoji13], ale powiedz siostrze, że jedyne g*wno z jakim musi się babrac to jej mądrość i głupie teksty.
 
Hej. Ja dzisiaj się źle czuje. Wczoraj na wieczór bolała mnie głowa, przylozylam nawilzony ręcznik i trochę lżej. Rano znów bolała glowa tylko z tyłu, z innego powodu, spałam na krzywo ułożonej poduszce. Stwierdziłam poprawie poduszki i pójdę spać daleh, poskutkowalo. Ale z kolei teraz przyszedł ból brzucha i siedzę z wiaderkiem.I myślę czy wywołać wymioty bo mi niedobrze.
Maskara:/
 
reklama
Do góry