reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mi lekarka mówiła ze na początku kwas foliowy wystarczy, a teraz (9-10tc) powoli mozna resztę tam dołączać..? Zaczynam Femibion Natal1 i mam jeszcze PregnaDHA.. żelaza brakuje ale zawsze mialam raczej za wysokie więc sie nie martwię.

A slyszalyscie o metafolinie czyli zmetylowanej formie kwasu foliowego na wypadek gdyby Wasz organizm go nie przetwarzal, ja sie dopiero dowiedzialam 3miesiace temu i na wszelki wypadek łykalam kwas właśnie w tej formie..

@Mimi93 ja mam tak samo ale zostalo mi po chorobie, to tak jakby z zatok spływa, sinupret jest dozwolony w ciąży.

Ja nie biorę progesteronu ale z tego co poczytalam to jak się rozpocznie to nie można go odstawić w trakcie ciąży także pilnujcie stanu posiadania..ale może coś innego slyszalyscie od swoich lekarzy?
Co do tego progesteronu to chyba zależy od powodu, z jakiego się go bierze.

8599sek27f3kxupf.png
 
reklama
Mi braklo duphastonu i nie wzięłam dwóch tabletek i w sumie nic się nie stało [emoji14]

I parę razy rano go zwymiotowalam... Więc tak jakbym go nie wzięła.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Co do zajmowania się dzieckiem po porodzie to najgorsze było pierwsze przewijanie, nie wiedziałam jak złapać dziecko, żeby nie uszkodzić:) cala się trzęsłam i trwalo to wieki, a mały ryczał cały czas jak nie był przy piersi. No i nie byłam do końca świadoma, że po porodzie sn również wszystko boli, nie da sie usiąść, szwy strasznie ciągną, a krew przez pierwsze dni leje się strumieniami i to bardzo utrudnia opiekę nad dzieckiem. W domu już było lepiej, bo miałam pomoc meża i mamy i spokojnie mogłam się zająć karmieniem piersią 24/h a oni ogarniali resztę :) kąpiele to od początku był obowiązek męża, tzn on trzymał, a ja asystowałam i uważam, że to tatusiowie powinni kąpać, bo pewniej trzymają dziecko i nie przejmują się drobiazgami ;) o przewlekłym zmęczeniu i nieprzespanych nocach nie wspominam, bo to ma chyba każda mama ;)


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam serdecznie. Przeglądam ten wątek już od kilkunastu dni ale nie miałam odwagi dołączyć aż do dziś. Jestem po wizycie u ginekologa i usg i na szczęście serducho bije. Dostałam plik skierowań oraz mam brać witaminy, magne b6, Wit D probiotyki i luteina ehhh jest tego trochę. Ogólnie czuje się nie najgorzej tylko zmęczona jestem ciągle i piersi chyba się powiększyły trzykrotnie i strasznie bolą. Trzymam kciuki za nas wszystkie.
 
Dzień dobry :) mnie już córka obudziła. O 11 wizyta więc mam nadzieję, że czas szybko zleci. Zaczęłam prasować ;)
Miłego dnia [emoji4]


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
Witam Was [emoji2]
Wszystkie które nie dostały priva z linkiem proszone są o przysłanie mi priva. Do wieczora dostaniecie dostęp do grupy zamkniętej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry