reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jeść mogę, pić mogę ale ewidentnie czuje ze coś tam jest albo podraznione. Dzięki.
Samemu na własną rękę w ciąży nic nie możesz wziąć chyba że p r en a l e n ale lepiej żeby zobaczył to lekarz bo jak to to poważnego to ten lek nie pomoże.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć. Ja już 2 dzień wstałam bez mdłości [emoji1] po południu też były minimalne.
Mam nadzieję że po prostu ten etap mam już za sobą ;)
Miłego dnia życzę, trzymam [emoji110] za dzisiejsze wizyty ;)
 
Witam się i ja. Wczoraj byłam na kolejnej wizycie. Dzidzia rośnie książkowo[emoji7] 22.02 robię usg prenatalne a 01.03 test harmony. Jestem dobrej myśli [emoji4] Mdłości mam okropne, póki co tylko chudnę ale mam nadzieję, że już za momencik to wszystko się unormuje.
W domu szpital....dziecko chore, mąż chory [emoji53]
Lecę do pracy.
Życzę miłego dnia.
 
Witam się i ja. Wczoraj byłam na kolejnej wizycie. Dzidzia rośnie książkowo[emoji7] 22.02 robię usg prenatalne a 01.03 test harmony. Jestem dobrej myśli [emoji4] Mdłości mam okropne, póki co tylko chudnę ale mam nadzieję, że już za momencik to wszystko się unormuje.
W domu szpital....dziecko chore, mąż chory [emoji53]
Lecę do pracy.
Życzę miłego dnia.
Super ,że wszystko dobrze [emoji2]
Miłego dnia [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Samemu na własną rękę w ciąży nic nie możesz wziąć chyba że p r en a l e n ale lepiej żeby zobaczył to lekarz bo jak to to poważnego to ten lek nie pomoże.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki. Od 8 przyjmuje wiec powoli się szykuje. Dam znać.
 
@arvena trzymam bardzo mocno kciuki za was. Kochana musi być dobrze i już. Napisz po wizycie do nas bo wszystkie do 11 zezremy pazury z nerwów ;)
Napiszę napiszę :) z tych nerwów juz pół mieszkania posprzątałam


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
Do góry