reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja dzięki Bogu nie muszę farbowac i oby tak było zawsze :) Mój kolor jest nietypowy, na górze ciemny blond, im w dół tym jaśniejszy. Na górze się nieraz zmienia jak jestem na słońcu :D
Teraz, gdy zaszlam mąż zauważył zmianę na gorze. Zaskakują mnie moje wlosy :)
Nie używałam ani nie używam nic specjalnego.
 
reklama
Ja dzięki Bogu nie muszę farbowac i oby tak było zawsze :) Mój kolor jest nietypowy, na górze ciemny blond, im w dół tym jaśniejszy. Na górze się nieraz zmienia jak jestem na słońcu :D
Teraz, gdy zaszlam mąż zauważył zmianę na gorze. Zaskakują mnie moje wlosy :)
Nie używałam ani nie używam nic specjalnego.
No to masz super włosy! Na pewno najładniejsze są w lato, jak jest dużo słońca i porozjaśnia je naturalnymi refleksami :)

8599sek27f3kxupf.png
 
tez bym chetnie nie farbowala, ale od kilku lat musze przez te siwe wloski. ze swojego naturalnego koloru ogolnie jestem zadowolona, farbe mam prawie identyczna
 
My się nie mozemy doczekać wizyty w srode, będzie to 8t4d. Pewnie koło g 15wejdziemy do gabinetu. Zaczynam przeżywać. Im bliżej tym większe nerwy. Beta z poniedziałku 46 000.
Wezme czysta płytę i pendrive żeby miec pamiątkę bijącego serduszka :*
Też mam wizytę w środę tylko, że rano. Ja to się denerwuję głównie z tego względu, że do tego lekarza idę pierwszy raz.

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja milam takie kiedy zaszłam w ciąże. Nie mam chorej tarczycy tylko lekko niedomaga i samo tsh za wysokie biorę letrox 25


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
Dziękuję za info. Pewnie też mnie to czeka.... W dwóch poprzednich był spokój a w tej widocznie będzie szaleć no ale jak to moja siostra dziś stwierdziła no młodziutka to Ty już nie jesteś [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za info. Pewnie też mnie to czeka.... W dwóch poprzednich był spokój a w tej widocznie będzie szaleć no ale jak to moja siostra dziś stwierdziła no młodziutka to Ty już nie jesteś [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Generalnie ostatnio mój endokrynolog powiedział ze w innych krajach juz są inne normy tsh w ciąży i górna granica to 4 taka bez obaw. U nas norma 2,5 a najlepiej poniżej 2. Ale to tylko normy i podobno ważne jest tez bardzo ft4 i ft3


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
 
reklama
Generalnie ostatnio mój endokrynolog powiedział ze w innych krajach juz są inne normy tsh w ciąży i górna granica to 4 taka bez obaw. U nas norma 2,5 a najlepiej poniżej 2. Ale to tylko normy i podobno ważne jest tez bardzo ft4 i ft3


f2w3yx8d0kxq4mjo.png
Ft4 mam 16.75

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry