reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jeżeli chodzi o wypróżnianie to ja mam zastój po 2 dni o_O Na mnie to jakieś mleczne produkty działają.

@seremida dzięki za pocieszenie :) postaram się mniej zastanawiać :)
 
Cześć dziewczyny, dziś czuję się wyjątkowo źle tylko bym spała. Nie wiem czy taka pogoda czy przez emocje ale boli mnie glowa i nawet nie chce mi się ruszać. Kolejna ewentualność to taka że grypa mnie dopadła. Sok z cebuli już czeka - fuuu
 
My jutro kończymy ferie:sad:
Ja dziś idąc z dwoma parami nart dzieciecych w jednej ręce i taszcząc syna w butach narciarskich w drugiej- zaliczyłam glebę. Mocno poobijałam kolana i nic poza tym. Ufff
 
Ale tu cisza. Bylam dzis pobawic sie z dziecmi , dwa razy w tyg chodze na takie zajecia dla dzieci ktorymi nikt sie nie zajmuje,nie ma dla nich czas itp. Dzis stwierdzam ze jest zajechana po tym wszystkim hehe

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem ich opiekunem na czas zabaw , fajnie dac cos od siebie zuupelnie za darmo z czystej milosci [emoji16]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Szacunek, że robisz takie rzeczy. Cudownie, że jest ktoś taki :)

8599sek28f1mflek.png
 
Jakos zal mi jest tych dzieciakow. Zawsze jak sie spotykamy to jest glosno i wesolo [emoji16]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry