reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Nieinwazyjne , usg prenatalne i badania krwi . Jako ze nie mam wskazań to prywatnie. Dla swojej spokojności jeżeli można sobie pozwolić to warto. Ja tez byłam przeziębiona , skończyło się na infekcji gardła i antybiotyku. Ale kurowałam się wszelkimi domowymi sposobami , inhalacjami i produktami *spam* . Pomocniczo świetna sprawa


p19u3e3ko6jbvj3v.png
Ja też tak walczę ale niestety ze słabym efektem
 
reklama
Hej dziewczyny, trochę mnie nie było ale kompletnie nie mialam kiedy napisać...choc syaralam sie podczytywać zeby byc w miarę na bieżąco ☺ witam wszystkie nowe mamusie ☺ ja się powoli zaokraglam, ogolnie czuje się dobrze. Za kilka dni prenatalne, nie moge sie doczekac choc na nfz to nie beda pewnie tak fajne jak w poprzedniej ciazy gdzie mialam płytke i mnostwo zdjęć ale najwazniejsze zeby z dzidzią bylo ok. Ja tez niesmialo ogladam juz rzeczy dla maluszka, z wozkow podoba mi sie navington galeon lub caravel czy jakos tak w opcji tylko gondola i to celuje w uzywana bo tak w sumie to pewnie wiele nie najezdze sie przez zime a tak to na wiosne zainwestuje w jakas fajna spacerówke. Tez tyle co wydalam rzeczy po malej i lozeczko i fotelik i w ogole cala reszte a tu bach...dzidziuś ☺ a tyle czasu trzymalam. Nie nakrecam sie na nowe rzeczy, moze cos odkupie albo dostane wiem na pewno ze chce wanienke ze stelazem, taki komplecik z przewijakiem, sprawdzil mi sie rewelacyjnie przy malej. To wszystko teraz takie ladne dla tych bobasów ze mozna dostac pomieszania z poplataniem ☺
 
Mi sie podoba wozek z serii Quinny. Jest mały poręczny idealny do auta. Z synami mialam dużą sportowa krowę.Do auta porazka na czesci pierwsze rozkladalam, na wycieczki po gorkach wertepach byl idealny ale teraz ide w minimalizm. Ale na wozek bede patrzyla używany.
 
Wiem z doświadczenia ze najlepsze wózki to wózki z serii valco baby. Może nie są wizualnie najładniejsze, ale na pewno najpraktyczniejsze. Można do nich doczepić gondolkę, a spacerówka jest rewelacyjna! Przede wszystkim lekka (chyba niecałe 7kg), co ma znaczenie jeśli niespełna 2 latek wazy 13kg. Po pierwszym dziecku został mi mutsy evo, którego z całego serca NIE POLECAM. Ale jak to się mówi człowiek uczy się na błędach. Będąc w pierwszej ciąży wiedziałam tyle co nic i sugerowałam się tym co mówiła przemiła obsługa sklepu ze sprzętem dziecięcym. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, ze to zwykle „naciąganie” niczego nieświadomych przyszłych mlodych matek [emoji23]
 
hahah no u nas przy pierwszym identycznie ale wiedzialam od poczatku ze chce coś, co mi sie nie polamie jak wjade w jakies dziury wyboje wertepy i ze wszelkie gory beda nam niestraszne :p Jak wyszlismy z gondoli to byla szybka zmiana na lekka mala spacerowke ktora wezmie sie pod pache i do przodu. Czlowiek sie na bledach uczy. :p
 
Ja to wózek i imiona i w sumie bajery dla dziecka miałam wybrane jeszcze z 5 lat przed zajściem w ciąże ( jak nie lepiej :) ) i teraz czekam tylko aż przyjdzie ten moment,że będę mogła już kupować:)
Chwilowo żyje do 13.03 bo wtedy mam badanie usg genetyczne i test pappa to zobaczymy co mi tam powiedzą :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Chciałam się pochwalić :) Jestem po usg i jak narazie wszystko jest w porządku. Odetchnelam z ulgą ... :)) mimo, ze Dzieciątko nie bardzo chciało współpracować udało się wszystko wymierzyć. Nt 1,5, crl 6,09, serduszko pięknie bije aktualnie termin na 17.09. I prawdopodobnie dziewczynka, tak jak przeczuwalam :)
Wszystkim Wam życzę tak dobrego wieczoru jak mój :)
 
Do góry