reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
W sumie to nawet nie wiem co bym chciala. Mam 2 chłopaków w domu jakos sie przyzwyczaiłam do męskiego towarzystwa. I jakos siebie nie wyobrazam jak bedzie corka ze bede sie bawic w kucyki spineczki sukieneczki :p
 
U mnie na prenatalnym w 12+4 nie było widać, bo dzidziuś skakał jak szalony. Ostatnio na wizycie 14+5 nie było widać, bo dziecko nóżki podkuliło pod pupkę, ale lekarz mówi, że raczej nic nie wisi, ale nie powie na 100%. Mam przeczucie, że będzie dziewczynka. Następna wizyta w 18+5 (10 kwietnia) i mam nadzieję, że dobrze się dzidziuś ułoży.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie na badaniu lekarz powiedział że bardziej w stronę chłopca, ale to nic pewnego bo nie wie na sto procent i się nie nastawiam :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupujecie już jakieś rzeczy dla dzidziusia? Bo ja jeszcze nic nie zaczelam, myślę że mam czas ale nie wiem w sumie może pora zacząć się powoli rozglądać?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kupujecie już jakieś rzeczy dla dzidziusia? Bo ja jeszcze nic nie zaczelam, myślę że mam czas ale nie wiem w sumie może pora zacząć się powoli rozglądać?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak to niby nie kupuje nic postanowiłam że w maju czerwcu coś zacznę. Jedyne co zamowilismy to fotelik samochodowy. Świetna okazja była i to jeszcze z bazą więc zapoznanie w.kolko pasami odpada :-)
 
Ja już kupiłam kilka ubranek musiałam nie mogłam się powstrzymać zwłaszcza że w smyku były fajne przeceny, teraz czekam na przeceny z wiosny i od razu szał zakupowy zwłaszcza, że nic nie mam oprócz łóżeczka ale i tak trzeba dokupić nowy materac także pomalutku raz w miesiącu coś aby później się nie zaskoczyć finansowo, lista zrobiona i oczywiście już mam jakieś doświadczenie i wiem co tak naprawdę potrzebuje a co w razie w dokupie później i lecę na minimalizm żadnych zbędnych gadżetów, wszystko dobrze zaplanowane, ubranka kupuje w rozm 56,62 i 68 z tym, że te 56to naprawdę mało tak na szpital, jak dziecko wyrośnie zacznę rozglądać się za rozm 74 aby w mieszkaniu nie gracic czego nie lubię, napewno będę kupować leżaczek bujaczek bo jak dla mnie się sprawdził i to była świetna sprawa ☺️
 
reklama
U mnie na prenatalnym w 12+4 nie było widać, bo dzidziuś skakał jak szalony. Ostatnio na wizycie 14+5 nie było widać, bo dziecko nóżki podkuliło pod pupkę, ale lekarz mówi, że raczej nic nie wisi, ale nie powie na 100%. Mam przeczucie, że będzie dziewczynka. Następna wizyta w 18+5 (10 kwietnia) i mam nadzieję, że dobrze się dzidziuś ułoży.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też wizyta 10 kwietnia (19+0), mam nadzieję, że dzidziuś się pokaże [emoji4] już się nie mogę doczekać.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry