reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
37. Jeszcze 28 dni do terminu niby blisko a jednak jeszcze kawał przede mną
Czyli skończyłaś jak by 36 tydzień. A 37 się zaczął.
No rozumiem twoje obawy.
Musisz dużo wypoczywać o ile masz możliwość. Ale też musisz być dobrej myśli , bo nawet jeśli urodziłabyś teraz to gdyby nawet coś było nie tak to lekarze wiedzą jak się opiekować takim maleństwem. Więc uszy do góry :)
 
Czyli skończyłaś jak by 36 tydzień. A 37 się zaczął.
No rozumiem twoje obawy.
Musisz dużo wypoczywać o ile masz możliwość. Ale też musisz być dobrej myśli , bo nawet jeśli urodziłabyś teraz to gdyby nawet coś było nie tak to lekarze wiedzą jak się opiekować takim maleństwem. Więc uszy do góry :)

No przy starszej to tak nie bardzo. Chata do góry nogami, a tu jeszcze rzygaczka i ból głowy :)
Ale muszę sobie jakoś radzić kiedy stary hajs klepie :p
Najgorsze jest to ze łóżeczko idzie dopiero do mnie [emoji28]
 
reklama
No i niestety dziewczyny muszę się jeszcze pomęczyć :( kuźwa nie mam wypisu jeszcze ze szpitala bo jeszcze go nie zrobili !! Wyszłam 16 a go jeszcze nie ma !!! A lekarz chce go mieć i na tej podstawie mi wypisze to skierowanie na Cc , wizytę mam na czwartego umówiona.. ja już nie mam mocy kolejny tydzień czuje że tak do końca będę już cierpieć ... Mam nadzieję że zacznie się samo jak u dziewczyn i nie będę musiała tak długo czekać ... Wiem że to już nie długo ale ja już nie mam mocy :( cały czas ból i ból
Do tego miałam robione dziś USG nerek na nowym sprzęcie są dwa kamienie na nerce i powiększone nerki ..
Jejku jak mi Ciebie szkoda :( może idź do ordynator albo dyrektora szpitala, powiedz jaka sytuacja. Kurde przecież już dawno powinnaś mieć ten wypis :(
Byłam u lekarza.. nieciekawie.
Wiem że wolałabys nie rodzic w 37 tyg ale to już nie jest źle. Spróbuj się zrelaksować i odpoczywać w miarę możliwości.
 
Do góry