reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ty wyglądasz jak w spa, a nie jak po porodzie [emoji14] kobieta stworzona do rodzenia! Mała cudna :)

Dziękuję Aniu. Też byłam zaskoczona tym zdjęciem. No po prostu moja gin zrobiła mi szybki poród. Po poprzednim dopiero po tyg mogłam patrzeć na swoje zdjęcia. W dodatku Klaudia miała większa główkę niż dawid- 37cm ( D 36)
 
Wow super. U nas 4 tyg i niecały kg. Ale pierwszy tydz nie tyl. A teraz ten brzuszek. Ale i tak położna chwali. My dziś dostaliśmy floractin dodatkowo i odstawiam jednak mleko i jaja ...
A dlaczego odstawiasz mleko i jaja? Sama tak zdecydowalas czy lekarz tak zalecil? U nas 900 gr przytyl do wczoraj czyli dwa tyg i 3 dni i tez polozna mowila, ze duzo tyje. A najpierw sporo schudl. Dzis bylam u pediatry i powiedziala, ze wszystkie te krople na kolki sa na tej samej bazie co espumisan tylko inne dawki. Mowila, ze espumisan mozna po 6 -7 kropel 4x dziennie. No i mamy antybiotyk na ropiejace oczka :(
 
Mi się wydaje, że się obniżył [emoji106]Mi lekarka mówiła, że Floractin to akurat ma probiotyk w składzie, ale jak już nie będziemy używać kropli albo będą bez tych "dobrych" bakterii to mamy podawać probiotyk.Gratulacje! :)Ja prasuję tylko raz te nowe rzeczy po pierwszym praniu. Później już sobie tym głowy nie zawracam i jest ok.
Ja tak samo z prasowaniem. Tylko nowe raz
 
reklama
Do góry