reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja jutro mam plan w ogole isc na silownie , bo już jestem po połogu więc zaczynam dietę i sport w grudniu już wracam do pracy, będzie mi smutno oddać mała, ale takie jest życie trzeba pracować żeby móc zapewnić dziecku dom [emoji16] więc muszę tak.myslec żeby się nie dołować.
 
@oluchapoducha mam nadzieję że jakoś zrozumiesz klikasz na WYŚLIJ PLIK, potem na PLIKI, klikasz na zdjęcie a ono załaduje Ci się poniżej okienka gdzie pisze się post no i reszta już wiesz... Wysyłasz tak jak do tej pory.
 

Załączniki

  • IMG_20181026_230508.jpg
    IMG_20181026_230508.jpg
    213,2 KB · Wyświetleń: 59
  • IMG_20181026_230631.jpg
    IMG_20181026_230631.jpg
    130,3 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Był wątek o polecanych rzeczach dla dziecka i ktoś polecał nawilżacz-oczyszczacz z Philipsa. Sama zaczęłam rozważać taki zakup.
Witam, ostatnio trochę szperałam w internecie. Wybór tych urządzeń jest na prawdę duży... Drogie i droższe... Kilka dni temu mój mąż kupił dwa oczyszczacze powietrza dla naszej rodziny. Szukaliśmy czegoś w fajnej cenie. Za dwa oczyszczacze mąż zapłacił coś koło 610zł:p. Oczyszczacz philips był po za naszym zasięgiem cenowym, a w dodatku ceny filtrów powalały... Te dwa które teraz mamy zdają egzamin. Powietrze jest takie bardziej rześkie plus można sobie włożyć do środka watkę z olejkiem eterycznym - dzięki czemu całe mieszkanko pachnie lawendą :tak: Jeżeli ktoś szuka tańszego urządzenia to proszę pisać. Jeżeli chodzi o nawilżanie powietrza to osobiście w zimie stosuje ręcznik na kaloryfer ;) Jak byłam mała to moja mama zawsze na noc na kaloryferze kładła mokry ręcznik - zdawało egzamin wtedy więc i teraz daje radę :)
 
Do góry