reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My dostaliśmy od taty taki bujany na boki ale Ula nie lubi go .
Może później polubi. Zobaczymy .
Więc tak na próbę jej kupiłam używke. I teraz mam firmowy bujak z FP jak nowy wyglada i za 4 dyszki taka impreza :tak:
. Za wiele w nim nie poleży ale jak robię kolacje czy obiad to stawiam na blacie w kuchni i mam chwilę spokoju i wolne ręce .

A jaki macie ten na boki ?
 
My dostaliśmy od taty taki bujany na boki ale Ula nie lubi go .
Może później polubi. Zobaczymy .
Więc tak na próbę jej kupiłam używke. I teraz mam firmowy bujak z FP jak nowy wyglada i za 4 dyszki taka impreza :tak:
. Za wiele w nim nie poleży ale jak robię kolacje czy obiad to stawiam na blacie w kuchni i mam chwilę spokoju i wolne ręce .
Ja mam bujaczek hybrydowy bright stars z muzyczka i roznymi predkosciami bujania, ale on stoi w pokoju, a do kuchni chce sobie kupic taki podstawowy i bardziej plaski. Tak jak Ty chce tam malego klasc kiedy cos chce zrobic, bo z nim na rekach sie nie da. Wypatrzylam uzywke za nieduze pieniadze. Jak sie nie sprawdzi to najwyzej puszcze dalej w obieg :)
 
Ostatnia edycja:
kinder ja tez byłam na pobraniu z małym, był problem z pobraniem, tak go pokuły w dłonie i wyginały mu te dłonie że mąż przy nim stał ja nie mogłam na to patrzeć, on bardzo płakał. Dziś odebrałam wynik to też jedne parametry podwyższone jedne obniżone, ja nie czytam w necie już. córce tak czytałam, pisali że białaczka itp. a u pediatry okazało się że wyniki dobre.
A moje tsh w ciąży 1,8 a teraz 0,5 chyba to nie jest ok? w środę mam wizytę
 
kinder ja tez byłam na pobraniu z małym, był problem z pobraniem, tak go pokuły w dłonie i wyginały mu te dłonie że mąż przy nim stał ja nie mogłam na to patrzeć, on bardzo płakał. Dziś odebrałam wynik to też jedne parametry podwyższone jedne obniżone, ja nie czytam w necie już. córce tak czytałam, pisali że białaczka itp. a u pediatry okazało się że wyniki dobre.
A moje tsh w ciąży 1,8 a teraz 0,5 chyba to nie jest ok? w środę mam wizytę
A bierzesz leki? Samo TSH nie jest wyznacznikiem zdrowej tarczycy. Przydałoby się chociaż fT4 do tego.
 
reklama
Dostałam od męża zaległy prezent imieninowy.
Myjkę do okien. Taką na akumulator
;-) ;)
I w lumpeksie byłam. Takim moim ulubionym. Wyszperałam kamizelkę jeansową, włochaty sweter i sukienkę ogrodniczkę z czarnego sztruksu :yes:
Miło
Prezent bardzo praktyczny , będziesz miała lżej i mycie okien pójdzie zapewne w razy szybciej :)
Ja ostatnio kupiłam w lumpie koszule, sweterek i bluzę z zary i to nówka sztuka , za wszystko 10.50 także taki ze mnie łowca okazji :D
 
Do góry