reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Drogie mamy jakie macie doświadczenia z kolkami? Kiedy dziecko dostaje i jak sobie radzić?
U nas były przy starszym synu czyli 7lat temu. Nie pamiętam ile miał tygodni jak się zaczęły. Pamiętam pierwszy dzień był płacz od 12 w południe do wieczora do 19. Potem regularnie od 17 do 19... My podawaliśmy wtedy espumisan. Włączaliśmy suszarkę - szum trochę pomagał. Ogrzewalismy brzuszek ciepła pieluszka i masowalismy nosząc w pozycji kolkowej
 
reklama
Dwójki są na styk .... a mam dwie paczki zaczęte takie po 144 sztuki. Łącznie pewnie z 200 jeszcze. Może nie wyrośnie. Zużywa dużo dziennie a w nocy tez ze trzy mega mokre
 
hej, ja idę w środę na wizytę do swojego gin. też ciekawa jestem jak moje krocze, i te nacięcie sie zrosło. Przez tą lekarkę która powiedziała że ona nie daje mi pewnośći że to będzie dobrze zszyte się denerwuje :(
Czy wy coś kupowałyście lekarzom w podziękowaniu za prowadzenie ciąży? z tego co kojarzę seremida pisała że słodycze dałaś tak?
 
My kupilismy na probe 3, bo 2 sa na styk i czasami w nocy przelatuje siku bokiem- troche maja zapasu. Zakladam w dzien 2 a na noc 3.
Cyckuje od 2h albo i 3 z przerwami na rozmowe i spiewaniem. Niby w koncu zasnal, ale sie broni, wzdryga i rusza przez sen.
Meza mam przeziebionego. Dzisiaj spi w innym pokoju, mowie, zeby nie zblizal sie za bardzo do malego. Boje sie bardzo, zeby nie zarazil mi dziecka...:(
Edit: otworzyl oczy i zapalczywie wpil sie we mnie...syn, nie maz ;)
O losie! Chce juz sobie pojsc, juz jestem zmeczona tym cyckaniem, a dzisiaj wieczorem mamy powrorke "wielkiego zarcia" :(
 
reklama
My kupilismy na probe 3, bo 2 sa na styk i czasami w nocy przelatuje siku bokiem- troche maja zapasu. Zakladam w dzien 2 a na noc 3.
Cyckuje od 2h albo i 3 z przerwami na rozmowe i spiewaniem. Niby w koncu zasnal, ale sie broni, wzdryga i rusza przez sen.
Meza mam przeziebionego. Dzisiaj spi w innym pokoju, mowie, zeby nie zblizal sie za bardzo do malego. Boje sie bardzo, zeby nie zarazil mi dziecka...:(
Edit: otworzyl oczy i zapalczywie wpil sie we mnie...syn, nie maz ;)
O losie! Chce juz sobie pojsc, juz jestem zmeczona tym cyckaniem, a dzisiaj wieczorem mamy powrorke "wielkiego zarcia" :(

Moje dziecie zjadlo godzine temu i tez nie chce spac. Nawet juz swiatlo zgaszone, lezy u siebie z szumisiem, a dalej macha swoimi przeszczepami i chce gadac[emoji23] poki sie nie wyciszy to ja nie zasne, o losie :(
Moj maz cos tez marudzi, ze go rozklada, ale niestety do drugiego pokoju go nie wygonie, bo nie mamy [emoji23]
 
Do góry