reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
wiecie, co przymierzyłam do spacerówki i jak podniosię podnóżek do góry całkiem, to mam prawie jak gondolkę. Poczekam jeszcze, aż się ciepło zrobi, na razie kombinujemy z jazdą na brzuchu.
 
Część wam wszystkim dawno mnie tu nie było a już na czacie Facebooka w ogóle zadko mam problem dziewczyny zastanawiam się z czym to może być od niedzieli moje dzieci są chore najpierw gorączka po 37 do 38.5 ogólnie osłabienie senność bez dodatkowych objawów aż do przed wczoraj kaszel kichanie jak już myślałam że starszak z tego wychodzi zaczął dziś znów intensywnie polegiwac aż wkoncu wcześniej zaczął swoją drzemkę śpi młodszy daje radę choć też wydaje mi się inny wiecie co to może byc?
 
Atjodla- nie mam pojecia...ale lepiej idz do lekarza niech sprawdzi

Moj dzis znow maruder level hard [emoji58][emoji51]
 
Hej dziewczyny czy któraś z was stosowała tabletki na odchudzanie i jakie dawały efekty?
Ja po pierwszej ciazy co prawda nie stosowalam tabletek ,ale jadlam mnoej i nie jadlam po 18ej (na kebsa sobie czasem pozwolilam [emoji6]) i chodzilam na aerobik 3razy w tygodniu - chudlam w pczach pamietam ,ze przez pierwsze 6tyg spadlam 2rozmiary wiec sporo[emoji6]

Teraz jestem po cc wiec czekam do 6msc. Pozniej nede probowac tak samo [emoji6]
 
reklama
Ja po pierwszej ciazy co prawda nie stosowalam tabletek ,ale jadlam mnoej i nie jadlam po 18ej (na kebsa sobie czasem pozwolilam [emoji6]) i chodzilam na aerobik 3razy w tygodniu - chudlam w pczach pamietam ,ze przez pierwsze 6tyg spadlam 2rozmiary wiec sporo[emoji6]

Teraz jestem po cc wiec czekam do 6msc. Pozniej nede probowac tak samo [emoji6]
tabletki to syffff i pomagają tylko te z narkotykami, ale chyba nie o to Ci chodzi. Lepiej ten aerobik i dbanie o dietę, przy dwójce należy się "wychodne", żeby nie zwariować i zrobić coś dla siebie.
 
Do góry