reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Może któraś mama będzie zainteresowana różne wzory.
Kurde mojej Oldze wyszedł drugi ząb ale dziś ją wysypalo nie wiem czy po kaszce czy po deserku
 

Załączniki

  • IMG_20190404_214458.jpg
    IMG_20190404_214458.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 145
reklama
Hej dziewczyny co.u Was tutaj forum zamarlo, fajnie by było troszkę odświeżyć informacje o naszych maluszkach,

U nas dalej bez zębów [emoji849]
Mała nauczyła się pelzac
Zjada wszystkie słoiczki, ale mam problem z jedzeniem kawałków [emoji848]
Mam nadzieję że jeszcze trochę i się wkoncu przekona
Za 3 tygodnie jadę na wakacje i mega się cieszę [emoji4]
Mamy zamiar jechać do sSzklarskiej Poręby .
Tylko zobaczymy jaka będzie pogoda [emoji57]
W nocy śpi raz lepiej raz gorzej,
Ogólnie to moja córeczka jest mega przeslodka [emoji847][emoji7]
A jak u Was ?
 
Hej ;-) u nas też be zębów, pelzamy po całym domu i od półtora miesiąca stoi na czterech ale nie wiem co zrobić i tak się buja przód tył ;-P wczoraj pierwszy raz usiadła ale dziś już nie pamięta jak jej to wyszło i się denerwuje;-) jeżeli chodzi o jedzenie to dość wybredna moja Panna raz kawalki woli raz papki ale generalnie nie za dużo rzeczy jej smakuje:-( ale codziennie próbujemy.
 
Cześć. Daaawno tu nie zaglądałam. U nas właśnie przebija się trzeci ząb, więc jest wesoło. Dieta ograniczona i nie mam pomysłów - Jan ma skaze białkowa. Najlepiej idą mu deserki ze słoików. Dzisiaj pierwszy raz samodzielnie usiadł w łóżeczku. Nie widziałam tego. Zostawiłam go na lezaco a jak przyszłam, siedział.
Ogólnie jest fajnie :) jestem ciekawa czy któraś z was jest już w ciąży? Mnie długo kusilo szybko kolejne maleństwo, ale ostatnio jakoś zeszło to na drugi plan.
 
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.
 
hej, u nas pełzanie na całego, podpełzanie do komody i wiszenie na otwartej szufladzie. Z jedzeniem słabo, łeżeczka, dwie i koniec. Najlepiej pasują ugotowane brokuły. Nie mogę się doczekać owoców z ogródka, bo te z pudełeczke, czytałam, że sypane bardzo. Ogólnie Czaruś bajerant i zaczepia ludzi ja spacerujemy, chichra się i jest cudowny. Dziewczyny, które jeżdżą już w spacerówce, macie dzieciaczki przodem do siebie, czy do świata? W moim tutisie się obraca siedzisko, i wożę raz tak, raz tak, jak n.p. wieje, to obracam.

Zalezy jak mi sie zalozy bo sciagnieciu fotelika ze stelaza [emoji23] ale na spacerach nie obracam czy wieje czy nie.
 
reklama
Ja generalnie do siebie bo moja córcia panikuję jak nie widzimy mamy albo taty:-/ a w tej chwili obcy nawet do wózka nie może zajrzeć bo jest krzyk( a nie izoluję ja od ludzi). Ach i ten mój Łobuz zaczął stawać przy meblach i wszystkim co się da już ja siadanie nie interesuje :-/ więc wyjście do ubikacji jest całe w stresie że upadnie jak mnie nie ma obok i w domu nic nie mogę zrobić bo ucieka mi co chwila... A ja myślałam że to siedzenie i zabawianie jest takie męczące... Co do ciąży jeszcze nie jestem ale się staramy tzn. Nic na siłę ale chciala bym mieć mała różnicę wieku:-)
 
Do góry