reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie to ból (w pierwszej ciąży ginekolog. powiedział że to rozejscie może spowodować że nie będę mogła chodzić) teraz jest gorzej niż za pierwszym razem bo faktycznie zavzynam mieć problemy z chodzeniem a przecież jeszcze 17 tygodni przede mną... Najgorsze że na to APAP czy rozchodzenie nie pomagają. Jedynie to nie chodzenie ;)
Witam czy mozna zapytac jak ze spojeniem po porodzie? Jest lepiej cofnelo sie?
 
Hej. Tu MartabUnia ;) skasowałam jakiś czas temu konto , bo musiałam... ja obecnie jestem w 26 TC , z kolejną córeczka. Helenka chodzi od 11 miesiąca. Wychodzą jej ostatnie trójki i zostały tylko 5 do kompletu :)
Pozdrawiam :)
Łooo, gratulacje!
Cieszę się, że u Was wszystko w porządku [emoji3590]
A jak się teraz czujesz? Znacie już płeć?
 
reklama
Do góry