reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Witam się i ja :) i witam kolejne nowe Mamusie! Ja się do listy dopisze, mam nadzieje po środowej wizycie gdy zobaczę pęcherzyk. Dziękuje za słowa wsparcia odnośnie boli brzucha, wczoraj było lepiej i przestałam tyle schizowac :D wg owulacji będę z terminem porodu w takim razie przedostatnia :)
My wczoraj świętowaliśmy, babcie już wiedza od paru dni. Teściowa bardzo się ucieszyła. Moja mama popatrzyła na mnie ze zrozumieniem mojego strachu. Jestem z rodzicami bardzo blisko wiec nie da się przed nimi ukryć takich wieści, zwłaszcza jak zostają z synkiem kiedy my z M jedziemy do lekarza ;) miłego dnia Mamusie!
 
reklama
Możesz mi dopisać urodziny moje: 29.08.1987 tp z OM: 29.08 z USG: 05.09
Dzieci syn (2010) i syn (2013)

[emoji50] tego samego dnia i miesiąca się urodziłyśmy i takie same imię mamy [emoji85] tylko rok się nie zgadza i dzieci [emoji23] ja się mam nadzieje dopisze jutro po wizycie [emoji8]
 
Ostatnia edycja:
Zazdroszczę Wam, juz imiona wybieracie a ja wciąż czekam na pierwszą wizytę. Modlę sie zeby serduszko było.
Witaj w klubie, dlatego też mało co sie odzywam. Ale wierzę że będzie dobrze;) ;*

Mi się bardzo podoba imię Liwia i Zosia. Nasz synek natomiast upadobal sobie Zuzię. Na chłopca imienia nie mamy bo wszystkie co mi się podobają już zajęte przez rodzinę i znajomych [emoji23]
 
Witaj w klubie, dlatego też mało co sie odzywam. Ale wierzę że będzie dobrze;) ;*

Mi się bardzo podoba imię Liwia i Zosia. Nasz synek natomiast upadobal sobie Zuzię. Na chłopca imienia nie mamy bo wszystkie co mi się podobają już zajęte przez rodzinę i znajomych [emoji23]
A kiedy masz wizytę? To będzie pierwsza?:)
 
Ja teraz wracam od lekarza po konsultacji wyników z krwi. Wyszlam z gabinetu i mi się płakać zachciało. Cukier za wysoki. 5.66 - jutro idę robić krew po wypiciu glukozy i w czwartek znowu lekarz :(. Skąd taki wysoki cukier, nie słodze, nie jem słodyczy. W ogóle od początku ciąży nie mogę jeść. Dziś mnie położna wazyla i ponad 3kg na minusie od 3 tygodni.
 
Hej Mamuśki, macie już założone karty ciąży? Ja jutro idę założyć bo jeszcze mi nie założyli i robię badania z krwi. W niedziele lecimy, dlatego muszę mieć pewność że wszystko OK :) Apetyt mi mocno spadł, wczoraj pół dnia przespałam a od 4 znowu się wierciłam i zasnąć nie mogłam ;) Chyba kupie rogala do spania
 
Ja mam wizytę w środę i mam nadzieję że będzie wszystko ok i założą mi kartę ciąży. To będzie 7t4d wg om. Na razie widziałam tylko pęcherzyk w 4 tygodniu
 
reklama
Ja teraz wracam od lekarza po konsultacji wyników z krwi. Wyszlam z gabinetu i mi się płakać zachciało. Cukier za wysoki. 5.66 - jutro idę robić krew po wypiciu glukozy i w czwartek znowu lekarz :(. Skąd taki wysoki cukier, nie słodze, nie jem słodyczy. W ogóle od początku ciąży nie mogę jeść. Dziś mnie położna wazyla i ponad 3kg na minusie od 3 tygodni.

Może zjadłaś coś wieczorem, nie martw się na zapas. A nawet jeśli wykażą, że to cukrzyca ciążowa, to też nie będzie tak źle, po kilku dniach już będziesz wiedziała, jak sobie radzić z komponowaniem posiłków.
 
Do góry