reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Widziałam ze sa takie aplikacje na telefon że się telefon przykłada do brzucha ale nie wiem czy odpłatne bo się w temat nie zaglebialam ;)
Dziewczyny a jak u was z wilgotnością? Ja praktycznie co chwile zmieniam wkładki ale dzisiaj bardziej sucho i od razu schiz ^^
W aplikacje na telefon akurat nie wierze no bo jak? Telefon nie ma takiej funkcji (chyba) [emoji6] kiedyś ściągnełam z google play rzekomo do mierzenia własnego tętna przykładając palec do ekranu. Ściema [emoji6]
 
reklama
@koko no o aplikacjach nie słyszałam ale myślę że to jakaś ściema no bo niby jak [emoji2]

U mnie różnie z tą wilgotnością. Nie jest jakoś specjalnie wilgotno. Ale są dni kiedy z raz czy dwa poczuje duża wilgoć i już myślę że to okres [emoji85]
 
Ja jutro będe robiła swoje pierwsze rafaello tylko w zdrowszej wersji, trzymajcie kciuki. Jak wyjdzie to dam znać. Chodzi za mną coś kokosowego, już nawet sobie mleczko kokosowe do kawy zrobiłam. [emoji23]
 
Ja jutro będe robiła swoje pierwsze rafaello tylko w zdrowszej wersji, trzymajcie kciuki. Jak wyjdzie to dam znać. Chodzi za mną coś kokosowego, już nawet sobie mleczko kokosowe do kawy zrobiłam. [emoji23]
Jak zrobisz to daj zdjęcie jak wyszło [emoji16] możesz też przepis podesłać heh myślę, że nie jedna by coś takiego przekasila [emoji16] a sprawdzony przepis to sprawdzony [emoji3]
 
Widziałam ze sa takie aplikacje na telefon że się telefon przykłada do brzucha ale nie wiem czy odpłatne bo się w temat nie zaglebialam ;)
Dziewczyny a jak u was z wilgotnością? Ja praktycznie co chwile zmieniam wkładki ale dzisiaj bardziej sucho i od razu schiz ^^
Nie boisz się o infekcje? U mnie tak średnio teraz z wilgotnoscia [emoji39]
 
Hej dziewczyny,

Byłam dzisiaj na spotkaniu kobiecego kręgu na który chodzę od 4 lat i podzieliłam się z koleżankami radosną nowiną. Niesamowite było usłyszeć od kilkudziesięciu kobiet dobre życzenia, słowa otuchy, zapewnienia, że wiele z nich na początku ciąży się martwiło, że to normalne. Ciesze się że mogłam doświadczyć tej chwili siostrzanego wsparcia i kobiecej mocy. Dziewczyny stwierdziły, że wszystkie są ciociami, bo dzielnie mnie wspierały w moich długich przygotowaniach, staraniach i stwierdziły, że dalej będą wspierać.

Życzę każdej z was by znalazło się blisko was takie kobiece ciepłe wsparcie pozytywnych osób, które wierzą i w was i w maleństwa. Razem raźniej :)
 
reklama
Do góry