reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@dory brakuje mi tych objawów :p i jakieś głupie myśli mi przechodzą, jeszcze miałam sen że okropnie krwawiłam :(
no szalona no, ty sie ciesz, ze chwilowo przynajmniej ustaly, pewnie znowu wroca. Mnie ucichły na 2 dni - jak na złość troche na 2 dni przed dzisiejszym USG, od jakiejs godziny wracaja, takze wolalabym miec dluzsze wolne od wymiotow :)
 
Dziewczyny w lidlu będą rzeczy dla ciężarnych [emoji5]

IMG_0683.JPG
IMG_0682.JPG
 
@Klauduśka23 ja też mam i jestem bardzo zadowolona z segregatora :)

Wiecie co jakoś dziwnie sie czuje, od jakiegoś czasu nie mam objawów. Cycki przestały boleć, macica mnie nie ciągnie... czuje się prawie jak nie byłam w ciąży... :/ Chyba powinnam się cieszyć że tak dobrze przechodzę no ale jakoś mnie to nie pokoi... Co prawda nadal szybko jestem zmęczona, same sutki dość drażliwe i sikam co 5 minut, ale dla mnie to za małe objawy :( i na dodatek wrócił apetycik, mdłości ustąpiły

Tez tak miała kilka dni przed wizyta (05.02) wszystkie objawy ustąpiły.. na wizycie wszystko było Ok, Wiec chyba trzeba się cieszyć bo u mnie znowu piersi zaczynaja bolec [emoji28][emoji85]
 
Dory na pewno znajdzie się ktoś z wawy i podpowie, jak nie to przypomnij mi się, spytam na moich lipcowkach. Ja urodziłam 2 tyg przed terminem więc mam nadzieję nie przenosić tej ciąży:D mam urodziny 23 więc idealnie by było;)

Mama1990 kurcze widzisz jak to jest:) może bez diety by było mniej, kto wie ;) ważne że szybko zeszlo:)

Jurkovska też tak miewam że mijają objawy i też schizuje. U mnie dodatkowo w ogóle nie bolą mnie piersi, gdzie w pierwszej ciąży to byl mój główny objaw :D
 
Mnie też duża część objawów przeszła i jakos tak dziwnie się czuje przez to....ale już 14 wizyta więc jak zobaczę na własne oczy że wszystko z Okruszkiem dobrze to mam nadzieję że się uspokoję.
Segregator od mamyginekolog już mam ale dziś zamówiłam sobie pieluchy tetrowe i flanelowe i ulewajki. Przyjaciółka miała i bardzo polecała za jakość. Wiem że to za wcześnie na takie zakupy ale pomyślałam że jak będę kupować na raty to budżet mniej to odczuje.
 
Dziewczyny ja właśnie wyniki swoje sprawdziłam morfologia jak dzwon w takim stanie wycieńczenia jestem w szoku. Glukoza 80 po herbatce z cukrem a normy 71-99 także chyba nie wpłynęło aż tak. Cytomegalii nie miałam, a najgorsze ze toxoplazmozy igg 0 a igm jakby nie ma wogole na spisie jest ze robiłam może jeszcze dodadzą w sumie grupa krwi tez chhba jeszcze nie. Najgorsze ze wynik na który najbardziej czekam to go nie ma wrrr
 
reklama
21 lutego mam prenatalne i bardzo nastawiam się na podglad dolnych partii heheheh. Oby te mdłości cholerne minęły to moznaby się cieszyć ciąża.
Ile ja bym dała żeby mi te okropne objawy minęły. Ból piersi mi akurat nie przeszkadza gorzej mdłości
 
Do góry