reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja pamiętam że do porodu pożyczyłam od mamy buty dwa rozmiary większe niż moje bo do innych moje słoniowate nogi nie weszły :p a jak mi woda zeszła to przez tydzień się gapiłam na moje stopy i pytałam męża czy one zawsze były takie chude
emoji23.png
 
reklama
Ja pamiętam że do porodu pożyczyłam od mamy buty dwa rozmiary większe niż moje bo do innych moje słoniowate nogi nie weszły [emoji14] a jak mi woda zeszła to przez tydzień się gapiłam na moje stopy i pytałam męża czy one zawsze były takie chude
emoji23.png
Hahaha dobre
 
Hejka mamuśki :) dzisiaj byłam na wizycie , jestem 8t6d i widziałam dzidzie rośnie jak szalona i wraz z nim niestety krwiak :( ponad 2,5 cm . Która z was ma krwiaka ? Bardzo się boje
 
21 lutego mam prenatalne i bardzo nastawiam się na podglad dolnych partii heheheh. Oby te mdłości cholerne minęły to moznaby się cieszyć ciąża.
Ile ja bym dała żeby mi te okropne objawy minęły. Ból piersi mi akurat nie przeszkadza gorzej mdłości
Ja też liczę na jakieś wieści co do płci na prentalnalych 25.02
A który będzie to Twój tydzień?
 
@dory raczej się nie uda, bo ja zaszłam w 30 dniu cyklu, gdzie byłam już pewna, że jest totalnie bezpiecznie, bo na drugi dzień okres przyjdzie [emoji23] tak że moja ciąża ze dwa tygodnie młodsza będzie [emoji6]
wyjdę na ignorantke moze, ale to tak mozna w ogóle tuz przed okresem zajsć w ciążę? :)
 
Dziewczyny, któraś rozumie i powie mi, co to oznacza?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190211-211058.jpg
    Screenshot_20190211-211058.jpg
    161,2 KB · Wyświetleń: 88
Jak widać jestem tego przykładem [emoji23] też myślałam że nie [emoji6] po prostu owulacja mi się przesunęła. Miałam wtedy dużo stresu, brałam też antybiotyk i wyszło jak wyszło. Test dopiero na 20 dzień po stosunku wyszedł pozytywny. Poszłam zrobić w ten sam dzień betę i wyszło 479, więc wątpliwości nie ma. Brzuch boli, okresu brak, cycki bolą, zaczyna mnie mdlić. Za tydzień w czwartek wizyta u ginekologa, myślę że już będzie widać serce, nawet uwzględniając przesunięcie owulacji i zapłodnienia, względem wieku ciąży liczonego od daty ostatniej miesiączki.
 
reklama
Hejka mamuśki :) dzisiaj byłam na wizycie , jestem 8t6d i widziałam dzidzie rośnie jak szalona i wraz z nim niestety krwiak :( ponad 2,5 cm . Która z was ma krwiaka ? Bardzo się boje
Ja też mam krwiaka, leżę przez niego w szpitalu. Jutro mam ponowne USG i jak będzie poprawa, to może wyjdę stąd.
 
Do góry