reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

O rany, ale smaka na pączki narobiłyście :D
Ja wczoraj miałam wizytę, wszystko dobrze rośniemy tak jak trzeba :D Teraz tylko porobić badania, umówić się na prenatalne, jeszcze pan doktor kazał mi zrobić test Becka i właśnie go robię, ale jak dla mnie bez sensu są odpowiedzi, nie ma nic po środku...
 
reklama
Cześć kochane.
Ja dzisiaj odbieram wyniki badań krwi, a we wtorek mam wizytę.

Ja mam dzisiaj 8+4 nadal zero nudności, tylko mam słaby apetyt i odrobinę mnie mdli.

Przyznajcie się, która dzisiaj poluje na ciążowe ciuszki w Lidlu? [emoji14] ja juz się obkupiłam w spodnie, będę miała do pracy bo tych z H&M mi szkoda.
Ja się wybieram:) ale bardziej po tą poduchę do spania, bo w nocy ciągnie mnie do leżenia na brzuchu i spać nie mogę. No i przy okazji inne rzeczy też obejrzę:)
 
Cześć kochane.
Ja dzisiaj odbieram wyniki badań krwi, a we wtorek mam wizytę.

Ja mam dzisiaj 8+4 nadal zero nudności, tylko mam słaby apetyt i odrobinę mnie mdli.

Przyznajcie się, która dzisiaj poluje na ciążowe ciuszki w Lidlu? [emoji14] ja juz się obkupiłam w spodnie, będę miała do pracy bo tych z H&M mi szkoda.

Ja pojadę po pracy. Może co jeszcze będzie...
 
Cześć dziewczyny! Witam się w 13 tc [emoji3] jak ten czas leci..
Dziś mam wizytę u endokrynologa, pewnie będzie musiał mi zmniejszyć dawkę bo mam wynik poniżej normy :/
Przy okazji wpadnę sobie do Lidla, może uda mi się kupic jakieś ciuchy ciążowe bo w moje spodnie już niestety się nie dopinam [emoji85][emoji85]
Gratuluje wczorajszych wizyt i pięknych dzidziusiów [emoji8][emoji8] Ja za tydzień prenatalne [emoji4]
 
@Klaudia278 ja też tak mam, rano płaski, wieczorem 6 miesiąc. To chyba normalne [emoji4]

Fajnie, że przypomnialyscie o Lidlu zupełnie wyleciało mi z głowy że to dziś. A może coś się uda upolować. [emoji846]

Dziewczyny czy któraś z Was ma stwierdzona anemie w ciąży? Jaka dietę stosujecie? Mam w poniedziałek badanie kontrolne krwi, ginekolog dała mi ostatnio tabletki i chce sprawdzić czy się coś poprawiło. Powiedziała mi wtedy "na tych wynikach daleko nie zajedziemy" [emoji849]
 
@Klaudia278 ja też tak mam, rano płaski, wieczorem 6 miesiąc. To chyba normalne [emoji4]

Fajnie, że przypomnialyscie o Lidlu zupełnie wyleciało mi z głowy że to dziś. A może coś się uda upolować. [emoji846]

Dziewczyny czy któraś z Was ma stwierdzona anemie w ciąży? Jaka dietę stosujecie? Mam w poniedziałek badanie kontrolne krwi, ginekolog dała mi ostatnio tabletki i chce sprawdzić czy się coś poprawiło. Powiedziała mi wtedy "na tych wynikach daleko nie zajedziemy" [emoji849]
@Klaudia278 ja zobaczę swoje dopiero 19 marca, a widziałam w poniedziałek [emoji43] tez zeświruje!
Kochana 2 tyg, ja już ponad miesiąc to dopiero fioła mam i jeszcze tydzień czekania do USG [emoji14] juz nie wytrzymuje :p
@jurkovska o jezusie:o to jeszcze gorzej haha :) to chyba razem wizytujemy? 27? Ja mam to samo po 2 tygodniach, jeszcze jak mi objawy miną, patrze wtedy na swoj test ciążowy i zdjecia z usg, zastanawiając się, czy aby na pewno jestem w ciazy? Do twj pory jakoś ciężko mi momentami uwierzyć haha
@justyndziuk wytrzymasz, niestety zdecydowanie za rzadko sa te nasze wizyty, niedługo zaczna sie kopniaki to bedzie zupelnie inaczej :D
@Madeline86 widzisz, jak dobrze że Was mam bo juz zaczelam sie zastanawiac czy coś nie tak...

Kurcze, coraz bardziej dokucza mi pęcherz, od 5 rano nie spie bo mnie obudzil [emoji19] zazwyczaj chce mi się siku kiedy chce iść spać, tocze wtedy ze soba wewnetrzna walke "isc czy nie isc". Powodzenia dzisiaj na wizytach! ♡
 
Hahaha takie powinno być hasło ciąży siku siku siku [emoji23] ja w nocy wstaje chyba z 3-4razy, na szczęście zaraz potem szybko zasypiam.
W nocy właśnie po takiej wycieczce leżąc w łóżku już przysypiając miałam wrażenie że poczułam ruch maluszka [emoji44] takie smyrniecie w brzuchu jak rybka płetwą [emoji7] ale to było tylko ten jeden raz, potem już nic. jakoś trudno mi uwierzyć że to już, co prawda to juz trzecia ciąża tak wysoko i do szczupłych nie należę to nie wiem kiedy się spodziewać tych pierwszych ruchow, ale to musiałobyc to
 
Hahaha takie powinno być hasło ciąży siku siku siku [emoji23] ja w nocy wstaje chyba z 3-4razy, na szczęście zaraz potem szybko zasypiam.
W nocy właśnie po takiej wycieczce leżąc w łóżku już przysypiając miałam wrażenie że poczułam ruch maluszka [emoji44] takie smyrniecie w brzuchu jak rybka płetwą [emoji7] ale to było tylko ten jeden raz, potem już nic. jakoś trudno mi uwierzyć że to już, co prawda to juz trzecia ciąża tak wysoko i do szczupłych nie należę to nie wiem kiedy się spodziewać tych pierwszych ruchow, ale to musiałobyc to
Ja w nocy wcale nie wstaje [emoji3]
 
Marlusia co to za test Becka?

Ja lidla olewam bo nie mogę wychodzić[emoji849]

Klaudia właśnie najbardziej mnie irytuje wstawianie w nocy na siku, to jeden z dwóch objawów ciąży u mnie haha

Ann może to to;)
 
reklama
@Klaudia278 no już się nie mogę doczekać tych ruchów [emoji177]

Co do wstawania w nocy, to staram się nie pić nic po 18, bo pęcherz mnie budzi koło 2 i mam nockę z głowy, a tak przynajmniej budzi mnie o 4 [emoji16]
 
Do góry