reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

O właśnie koktajle muszę sobie zacząć robić. I do listy zakupów dopisalam morele :)
Mnie właśnie ciągnie na konkrety. Mąż się śmieje, że będzie drugi chłopak. Podobno przy dziewczynkach ciągnie na słodkości. Ciekawe ile w tym prawdy :)

ja w pierwszej ciąży jadłam śledzie i zapijałam kakao, żeby zgagi nie mieć - była dziewczynka

Kapuste kiszoną uwielbiam, szukam ciagle czegoś pikantnego, ale wszystkie ogórki z Lidla dla mnie za słabe . Ciekawe co tam Bobo ( tak moje dzieci mówią ) skrywa miedzy nogami :)

W Lidlu byłam , ale takie oblężenie przy koszach, że na razie odpusciłam .


@Mama1990, super,ze taki skarb w grupie mamy :)

@Ela8010, jesteś rocznik 1980 ?

Zbieram się za ogarnianie domu, bo zaraz starsza córka wróci ze szkoły, a ma przyjść z koleżanką. A dopiero co młodszą zawiozłam do szkoły. Na pączki juz tez czekam , na wtorek umówiłam sie z mamą na robienie faworków - będę gruba
w poprzedniej ciązy nie było źle DSCF2748-horz.jpg
 
reklama
O właśnie koktajle muszę sobie zacząć robić. I do listy zakupów dopisalam morele :)
Mnie właśnie ciągnie na konkrety. Mąż się śmieje, że będzie drugi chłopak. Podobno przy dziewczynkach ciągnie na słodkości. Ciekawe ile w tym prawdy :)
Ciekawe, bo w takim razie wychodziłoby, że u mnie rośnie Amelka :p wcześniej praktycznie w ogóle nie jadłam słodyczy, sporadycznie (czasami nawet raz na kilka miesięcy) coś tam skubnelam, jak już ktoś bardzo namawiał, a teraz dzień bez słodkości dniem straconym :D edit. Aczkolwiek ostrym/ kwaśnym też nie pogardzę, zależy od chwili ;) :D
 
Ostatnia edycja:
To ja się nawet do Lidla nie wybieram bo już pewnie nie ma po co ;)
W pierwszej ciąży z synkiem nie miałam ochoty na słodkie w ogóle. Słodycze mogły dla mnie nie istnieć ;D teraz od czasu do czasu podjadam jakieś ciastko ale czekolada to już nie te klimaty. Za to pizza, makarony, domowe hamburgery.. o tak.. :D
Ja tez wizytuje 27go :) wielkie odliczanie!
 
Ja jutro mam kolejna wizytę, tym razem prywatnie:) już się nie mogę doczekać.

A co do zachcianek, ja z córką nie mogłam żyć bez mięsa i owoców [emoji2][emoji108]

Teraz jem wszystko co mi wpadnie w ręce [emoji23] nie nastawiam się na żadna płeć, będzie co będzie... [emoji6] oby zdrowe. Choć jak tak głębiej pomyślę to mogłaby być córka, jakoś tak boję się chłopca i obsługi nad nim [emoji3]
 
@Mama1990 rewelacyjne rzeczy szyjesz :) super, że znalazłaś sposób na siebie, podziwiam takie osoby jak ty :) jak już zacznę kompletować wyprawkę to napewno się do ciebie zgłoszę

Też mam wizytę 27, chyba większość z nas wizytuje tego dnia, mam nadzieję, że mały będzie odpowiedniej wielkości i uda nam się załapać na prenatalne
 
Jasne [emoji4]
Powiedz nam coś więcej o sobie, który tydzień? na kiedy masz termin?
Na imię mam Agata, jestem że Szczecina, to moja druga ciąża, mój syn ma 11 lat więc spora różnica wieku staraliśmy się o maleństwo prawie 4 lata i w końcu, niespodziewanie pojawiły się 2 kreski na teście jestem w 10tc, termin mam na 24.09 według OM a według usg na 21.09.
Bardzo się boje i martwię choć wiem że to nie wskazane. Potrzebuje chyba rozmowy i cieszę się że tu trafiłam od 7 tc mam cukrzycę ciążowa co dodatkowo potęguje mój strach o maleństwo...
Dzisiaj mam jakiegoś doła, mój mąż za granicą A ja fiksuje w domu... nie mogę doczekać się ruchów maleństwa zresztą jak każda z nas zapewne może wtedy trochę się uspokoje
 
reklama
BAciombre witaj :)

Świetny ten sklep:) jedna sukienka mnie zauroczyla, może się trafi jakaś okazja żeby kupic coreczce[emoji173]
 
Do góry