reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hahaha takie powinno być hasło ciąży siku siku siku [emoji23] ja w nocy wstaje chyba z 3-4razy, na szczęście zaraz potem szybko zasypiam.
W nocy właśnie po takiej wycieczce leżąc w łóżku już przysypiając miałam wrażenie że poczułam ruch maluszka [emoji44] takie smyrniecie w brzuchu jak rybka płetwą [emoji7] ale to było tylko ten jeden raz, potem już nic. jakoś trudno mi uwierzyć że to już, co prawda to juz trzecia ciąża tak wysoko i do szczupłych nie należę to nie wiem kiedy się spodziewać tych pierwszych ruchow, ale to musiałobyc to

Ja poczułam takie same smyranie jak Ty tydzień temu, czuje to czasem rano i niespodziewanie :D

Ja po zakupach w lidlu udało mi sie upolować poduszkę i spodnie, chciałam jeszcze stanik ale najwieksza miseczka D, wiec niestety cycki by mi sie z niego wylewały :D ogólnie pełny lidl ciężarnych pierwszy raz w życiu widziałam tyle kobiet w ciąży w jednym miejscu aż moj maz lekko przestraszony XD
 
reklama
Na imię mam Agata, jestem że Szczecina, to moja druga ciąża, mój syn ma 11 lat więc spora różnica wieku staraliśmy się o maleństwo prawie 4 lata i w końcu, niespodziewanie pojawiły się 2 kreski na teście jestem w 10tc, termin mam na 24.09 według OM a według usg na 21.09.
Bardzo się boje i martwię choć wiem że to nie wskazane. Potrzebuje chyba rozmowy i cieszę się że tu trafiłam od 7 tc mam cukrzycę ciążowa co dodatkowo potęguje mój strach o maleństwo...
Dzisiaj mam jakiegoś doła, mój mąż za granicą A ja fiksuje w domu... nie mogę doczekać się ruchów maleństwa zresztą jak każda z nas zapewne może wtedy trochę się uspokoje
Witam tez mam syna 12 lat wiec podobnie ale fajnie mój 12 letni cieszy się i wiem ze pomoze za to 6 letni już mówi ze nie lubi dzidzi
 
Dziewczyny żeby podnieść sobie żelazo jedzcie codziennie 1-2 żółtka. Zobaczycie jak wam hemoglobina idzie w górę ja w poprzedniej ciąży tak jadłam i w górnej granicy miałam polecam lepsze niż sztuczne brać i zdrowo dla dzidzi można jesc co drugi dzień nawet
 
Mi się dziś udało kupić 2 pary spodni ciążowych i są rewelacyjne, a i tak musiałam do dwóch jechać, bo w jednym same rozmiary powyżej 40 więc o wiele za duże.

Udało mi się jeszcze trafić na super Panią na rejestracji u diabetologa i jakimś cudem zmieniła mi termin wizyty z 4 marca na 25 luty [emoji3] poprzednia Pani twierdziła, że jest to niemożliwe wręcz żeby dostać wcześniej wolny termin.
 
Mi się dziś udało kupić 2 pary spodni ciążowych i są rewelacyjne, a i tak musiałam do dwóch jechać, bo w jednym same rozmiary powyżej 40 więc o wiele za duże.

Udało mi się jeszcze trafić na super Panią na rejestracji u diabetologa i jakimś cudem zmieniła mi termin wizyty z 4 marca na 25 luty [emoji3] poprzednia Pani twierdziła, że jest to niemożliwe wręcz żeby dostać wcześniej wolny termin.
Ja tez dziś kupiłam spodnie ale ja nie lubie ciążowych i w żadnej ciąży nie nosiłam. Ja sportowe dresowe dziś byłam w adidasie i był model który chciałam czarny a czerwone już zamowilam heheh.
 
reklama
Ja tez dziś kupiłam spodnie ale ja nie lubie ciążowych i w żadnej ciąży nie nosiłam. Ja sportowe dresowe dziś byłam w adidasie i był model który chciałam czarny a czerwone już zamowilam heheh
Ja w poprzedniej ciąży też nie nosiłam, ale teraz się skusiłam i te są na prawdę wygodne :)
 
Do góry