reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Marlusia jak sobie przypomnę wstawianie do kp co 2h to dostawka musi być darem z niebios haha

Lovi będzie się działo na pewno [emoji23]
 
reklama
@pumelova podobno dostawka to świetna sprawa.
Co do prenatalnych to własnie mój lekarz jest jednym z 3 w mieście, którzy mają te uprawnienia, ale wszyscy przyjmują w jednej przychodni i tak. No i zalecił mi, żeby zrobić (ale nie powiedział, że sam robi) właśnie i krew i usg.

@Agnieszka kw to super dzięki za opinie, mieszkam na wsi, a w mieście też raczej wertepy więc faktycznie te amortyzatory będą idealne :) No, ale jeszcze mężu musi mieć jakieś zdanie pewnie w temacie wózka :/ ;p
To przed kupnem proponuję jeszcze sprawdzić, czy wózek łatwo się składa i czy zmieści się do samochodu. My tego przed kupnem nie sprawdziliśmy, bo nie wiedzieliśmy, że można o wiele łatwiej składać wózek czy przekładać gondolę, kiedy słońce razi dziecko. Mimo tych wad i tak wózek uważam za odpowiedni na moje warunki.
 
Ale nie widział noska? Czy nie patrzył? Może to przez gorszy sprzęt ,nie martw się na zapas, nie ma co sie nakrecac, nt dobre masz. A ile dzidziuś mierzył?
Właśnie nawet nie patrzył powiedział o tych darmowych prenatalnych u nas w mieście ze się można zapisać i powiedziałam mu że się zapisałam już i za tydzień mam wizytę to przerwał USG i powiedział że super bo tam mają świetny sprzęt, dużo lepszy od tego i tam dokładnie wszystko pomierzą [emoji36]
 
Marlusia jak sobie przypomnę wstawianie do kp co 2h to dostawka musi być darem z niebios haha

Lovi będzie się działo na pewno [emoji23]
Ja moja młoda przez pierwsze 6 tygodni musiałam wybudzac, bo takie ponoć zalecenia... a ona w ogóle nie myślała o jedzeniu! [emoji849] I musiałam ja rozbierac do samego pampersa , budziki nastawiac cuda wianki... [emoji849] co sie nameczylam, nieraz to plakac mi sie chcialo. I do tej pory śpi w nocy jak zabita, od 21- 8/9 [emoji23] Tyle co przy ząbkowaniu jak zgubi smoka w nocy to muszę jej podać do buzki, bo przecież z zamkniętymi oczami nie widzi [emoji23]
Ciekawe jaki drugi egzemplarz mi się trafi [emoji39] aż się boję [emoji16]
 
Ja moja młoda przez pierwsze 6 tygodni musiałam wybudzac, bo takie ponoć zalecenia... a ona w ogóle nie myślała o jedzeniu! [emoji849] I musiałam ja rozbierac do samego pampersa , budziki nastawiac cuda wianki... [emoji849] co sie nameczylam, nieraz to plakac mi sie chcialo. I do tej pory śpi w nocy jak zabita, od 21- 8/9 [emoji23] Tyle co przy ząbkowaniu jak zgubi smoka w nocy to muszę jej podać do buzki, bo przecież z zamkniętymi oczami nie widzi [emoji23]
Ciekawe jaki drugi egzemplarz mi się trafi [emoji39] aż się boję [emoji16]
wow, to skarb masz :) takie spanie u dziecka :)
u mnie były jazdy , krótkie drzemki, kolki, zaparcia , może trzecie wynagrodzi za siostrzyczki :)

@Ann89 , to czekaj na usg na dobrym sprzęcie, szczególnie , ze tutaj nic nie wyszło źle


@Agnieszka kw , słuszne uwagi dotyczące wózka :) ja to teraz jak bym miała pierwsze dziecko bo 12 lat wózkach to lata świetlne :)
 
Właśnie nawet nie patrzył powiedział o tych darmowych prenatalnych u nas w mieście ze się można zapisać i powiedziałam mu że się zapisałam już i za tydzień mam wizytę to przerwał USG i powiedział że super bo tam mają świetny sprzęt, dużo lepszy od tego i tam dokładnie wszystko pomierzą [emoji36]
To spokojnie :) Nie masz się czym martwić, nt wyszlo przecież dobre :)
Możesz przeczytać sobie wpis mamyginekolog odnośnie nt :) może Cię to uspokoi:) Głowa do góry!
 
Witam nowe mamusie [emoji177][emoji5]
Piękne te imiona dla dzieci.
Ja bym wolała córce dać Waleria, ale mąż się tak upiera przy tej Wiktorii..
druga będzie Walcia [emoji177]

Co do prenatalnych to ja się już umówiłam dawno. Nie ma żadnych chorób u mnie w rodzinie, żadnych wad, ale chce je zrobić dla świetego spokoju. Nie wiem czy zrobię pappe.. zastanawiam się, ale jestem bardziej na NIE.
 
reklama
Do góry