reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@marii19 Zojka piękne imię [emoji7].. A co do fotelika bardziej mi chodzilo np w kolejce na szczepienie czy w takich sytuacjach... A na stelażu we wózku można? [emoji848]
 
reklama
No cóż, to moja pierwsza ciąża, ja chciałam od początku robić samo USG i z jednej strony słyszę napływ rozhisteryzowanych opinii, żeby absolutnie wszystkie badania robić, PAPP-a i amniopunkcję też - co mnie osobiście nakręca, że coś jest nie tak, robię się nerwowa, zamiast cieszyć się ciąża, a z drugiej strony słyszę opinie, żeby robić tylko USG, bez amniopunkcji jeśli USG wyjdzie dobrze, bo jest ryzyko poronienia do tego opinia mojego lekarza, który twierdzi, ,że jest wszystko w porządku i mam się niczym nie martwić a samo USG jest bezsensu a jego opinia jest dla mnie ważna, skoro prowadzi moją ciążę i wiecie, w mojej głowie totalny chaos :)
Ale już zdecydowałam, że USG robię, już mam wizytę na poniedziałek umówioną.

Czarnulka28, Kubuś to typowanie mojego męża :) a ja znowu bardziej za Michasiem.. zobaczymy, jeszcze dużo czasu. No i może się okazać, że powita nas Julka.. :)
Dzięki dziewczyny za opinie :)
 
Witajcie nowe mamusie! :D fajnie ze nas tu wciąż przybywa :)
zainspirowałyście mnie tymi imionami i zaczęłam szperać po księgach imion :D bo jak można nie mieć swoich typów.. z dziewczęcych podoba mi się Liliana i Laura, z chłopięcych - Hubert, Ignacy ;)
 
No cóż, to moja pierwsza ciąża, ja chciałam od początku robić samo USG i z jednej strony słyszę napływ rozhisteryzowanych opinii, żeby absolutnie wszystkie badania robić, PAPP-a i amniopunkcję też - co mnie osobiście nakręca, że coś jest nie tak, robię się nerwowa, zamiast cieszyć się ciąża, a z drugiej strony słyszę opinie, żeby robić tylko USG, bez amniopunkcji jeśli USG wyjdzie dobrze, bo jest ryzyko poronienia do tego opinia mojego lekarza, który twierdzi, ,że jest wszystko w porządku i mam się niczym nie martwić a samo USG jest bezsensu a jego opinia jest dla mnie ważna, skoro prowadzi moją ciążę i wiecie, w mojej głowie totalny chaos :)
Ale już zdecydowałam, że USG robię, już mam wizytę na poniedziałek umówioną.

Czarnulka28, Kubuś to typowanie mojego męża :) a ja znowu bardziej za Michasiem.. zobaczymy, jeszcze dużo czasu. No i może się okazać, że powita nas Julka.. :)
Dzięki dziewczyny za opinie :)
Ale po co amniopunkcje? Ja się robi jak coś jest nie tak na nieinwazyjnym prenatalnym. Tak na wszelki wypadek nie trzeba :)
 
Ooo, to tak jak u nas Liliana. Myslałam tez dla dziewczynki Auria, ale każdy mówi ze widziwiam, a takie piękne imie. Dla chlopczyka podoba nam się Oktawian :)
Witajcie nowe mamusie! :D fajnie ze nas tu wciąż przybywa :)
zainspirowałyście mnie tymi imionami i zaczęłam szperać po księgach imion :D bo jak można nie mieć swoich typów.. z dziewczęcych podoba mi się Liliana i Laura, z chłopięcych - Hubert, Ignacy ;)
 
Ja miałam kiepski wczorajszy wieczór i niestety spędziłam wieczór z wymogami...Ale dziś już dużo lepiej. Mamy już 13 tydzień i myślałam że mnie oszczędzi, ale może bez tego się nie da.
Mam już w domu córkę Marikę i też wszyscy marudzili, a teraz nikt sobie nie wyobraża żeby było inaczej.
Teraz będzie Adaś lub Hania (ewentualnie Zosia). Wybory moje w sumie, ale mężowi się podobają.
Już nie mogę się doczekać poniedziałku i tego usg. Może uda się podejrzeć płeć.
Też już oglądaliśmy wstępnie w Internecie wózki i wpadł mi w oko Adamex Reggio
 
Nasze imiona to chłopak na pewno Aleksander, drugi będzie Leon. A jak dziewczynka jeszcze myślimy między Oliwią a Lilianną :)
 
reklama
Do góry