reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dziewczyny Wy tygodnie liczycie od OM czy z Usg. Mi w kartę wpisał 12 tydzien. Z pomiarów usg. A tak z OM mam mniej, bo 11.
Ja liczę według OM, dzisiaj 13+1, z USG wychodzi 13+2 więc niewielka różnica, a dzidzia i tak wyjdzie wtedy kiedy będzie miała ochotę [emoji6]
U mnie się dzisiaj fajny dzień zapowiada. Muszę coś klientowi zawieźć do Poznania, a że nie mam nic innego do roboty w domu, to sobie wymyśliłam, że do Ikei sobie pojadę. SAMA! Bez marudzącego i pospieszającego mnie Narzeczonego... Nie wiem jak u Was, ale u nas wspólna wizyta w Ikei zawsze kończy się kłótnia. Na kawkę i torcik Daim sobie pójdę, w spokoju zasłony wybiorę i inne pierdoly. Ale będzie fajnie, hehe :-)
Mój uwielbia chodzić po sklepach bardziej niż ja, a jak już chodzi o wystrój i wyposażenie wnętrz to już w ogóle, ja większość rzeczy kupuję w internecie, szkoda mi czasu na łażenie po sklepach, a mąż jak gdzieś wejdzie to nie może wyjść [emoji23] Też wybieramy się do Ikei w najbliższym czasie, tylko u nas to wyprawa, do najbliższej mamy ok 100 km. Dlatego czekam, aż poznamy płeć maluszka to i dla niego coś kupimy.

Przed chwilą wróciłam z paznokci, a teraz leże i odpoczywam, taki prezent na wcześniejszy dzień kobiet sobie zrobiłam [emoji4]
 
reklama
Ja liczę według OM, dzisiaj 13+1, z USG wychodzi 13+2 więc niewielka różnica, a dzidzia i tak wyjdzie wtedy kiedy będzie miała ochotę [emoji6]Mój uwielbia chodzić po sklepach bardziej niż ja, a jak już chodzi o wystrój i wyposażenie wnętrz to już w ogóle, ja większość rzeczy kupuję w internecie, szkoda mi czasu na łażenie po sklepach, a mąż jak gdzieś wejdzie to nie może wyjść [emoji23] Też wybieramy się do Ikei w najbliższym czasie, tylko u nas to wyprawa, do najbliższej mamy ok 100 km. Dlatego czekam, aż poznamy płeć maluszka to i dla niego coś kupimy.

Przed chwilą wróciłam z paznokci, a teraz leże i odpoczywam, taki prezent na wcześniejszy dzień kobiet sobie zrobiłam [emoji4]
Już się wystraszylam, ze tylko mój tak ma... Bys widziała jak wyglądają nasze zakupy w sieciowkach z ciuchami.. Ja szukam konkretnej rzeczy np. Czarnych spodni, a później szukam mojego bo z boku przymierza już 2 sweterki i kurtki[emoji848][emoji23]
A mówią, ze z kobietami są ciężkie zakupy.. No way!!! [emoji23]
 
Haa mam podobnie... Tatuś jak poinformował swojego dobrego kolegę, że zostanie tatą to odrazu nawiązał, że szafe z sypialni będzie trzeba przenieść która w maju 2018 stawiali[emoji23][emoji23][emoji23]
Na kiedy planujesz takie przemeblowanko, żeby szykować miejsce dla malucha?
Szafa jest ogromna I liczymy też na pomoc mojego taty przy tym, a on z kolei wyjeżdża za granicę za jakiś miesiąc więc w najbliższym czasie będę to ogarniać. Oczywiście łóżeczko i inne gadżety sobie daruję narazie ale szafę przeniose do pokoju córki, a od niej wezmę komodę i szafę pojedynczą. Jeszcze nie przemyslalam tego jakoś dokładnie ale będzie totalny sajgon bo szafa w sypialni jest pełna wszystkiego.
 
U mnie się dzisiaj fajny dzień zapowiada. Muszę coś klientowi zawieźć do Poznania, a że nie mam nic innego do roboty w domu, to sobie wymyśliłam, że do Ikei sobie pojadę. SAMA! Bez marudzącego i pospieszającego mnie Narzeczonego... Nie wiem jak u Was, ale u nas wspólna wizyta w Ikei zawsze kończy się kłótnia. Na kawkę i torcik Daim sobie pójdę, w spokoju zasłony wybiorę i inne pierdoly. Ale będzie fajnie, hehe :-)
To tak jak u mnie. Tez uwielbiam zakupy sama i przeważnie nie chodzę z mężem bo mój nie cierpi tego. A jak jesteśmy gdzieś na wakacjach i ja idę to on siedzi biedny taki aż zal mi go czasem. Ja jestem zakupoholiczka a mój mąż przeciwieństwem
 
Boże u mnie 15 tydzień leci a dziś zygalam w sumie niczym a tak dużo ze aż krztusil się, dalej mam jadłowstręt i obrzydzenie do wszystkiego. Matko czy to minie czy już nastawić się psychicznie ze do końca pozostanę wierna sedesowi:wściekła/y:
 
A ja dzisiaj byłam na badaniach, glukoza zaś wyszła mi 93 [emoji39] No cóż, znów najwyżej zrobię szybciej krzywą. [emoji37] oby tylko nie wyszła cukrzyca, z młoda wyszedł mi cukier na czczo 92 i cukrzycy nie było... to może teraz też mi się upiecze [emoji120]
 
reklama
Do góry