reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Dzeli93 gratulacje :)

@Baciombre @mamadwojki trzymam mocno kciuki

Jak ja wam zazdroszczę kupowania mebli. My na etapie całkowitego remontu domu (instalacje, okna, kucie ścian itp). Mieliśmy robić to na spokojnie, ale gdy okazało się że drugi dzieć w drodze trzeba było przyspieszyć.
Teraz mieszkamy w jednym pokoju, w drugim teściowa i mamy wspólny salon, kuchnie i łazienkę.
Mam tylko nadzieję że zdążymy wyremontować do września :)
 
reklama
Dzeli fajnie że jesteś pod kontrolą, gratuluje udanych badan:)

Indziorka ojej;( nie znaleźli przyczyny?:* odpoczywaj!
 
Ja już po na 75% chłopak sam mi powiedział nie pytałam bo myślałam że na NFZ to tak szybko się nie dowiem :) ma 6cm ładnie się wierci mam nagranie nie wiem czy można tu dodać :) wg USG 12+1 czyli nadrobił :) za 6dni prenatalne zobaczymy czy potwierdza tezę pana dr :)
 
Zazdroszczę tych mebli i zakupow. Mysmy sie wlasnie dowiedzieli, ze deweloper ma opoznienie i oddac ma nam mieszkanie... w pazdzierniku. Przypomne, ze rodzimy we wrzesniu. Genialnie po prostu. Mieszkamy teraz na 44 metrach, mamy sypialnie i salon z kuchnia, jak wstawimy lozeczko do sypialni to musimy albo wyniesc szafe, albo to lozeczko (dostawke) postawic przy drzwiach balkonowych, a tak chyba nie powinnismy, jesli bedzie zimniej czy cos. Ogolnie, juz sie nastawilismy, ze sie przeniesiemy za chwile, ze na spokojnie wszystko zrobimy, a wyszlo jak zawsze.
Czekalismy na to mieszkanie rok, w pazdzierniku minie kolejny rok.
 
Mamadwojki a chciałaś syna?:)

Dory ale słabo z tym developerem. Idealnie by było wcześniej się wprowadzić. No ale dobrze że wiecie to już a nie w sierpniu to się na spokojnie ogarniesz w obecnym mieszkaniu. Moim zdaniem może stać koło drzwi balkonowych albo po prostu kupić kolyske zamiast standardowego łóżeczka, one są mniejsze:)

Indziorka ważne że z bablem wszystko dobrze:)
 
Mamadwojki a chciałaś syna?:)

Dory ale słabo z tym developerem. Idealnie by było wcześniej się wprowadzić. No ale dobrze że wiecie to już a nie w sierpniu to się na spokojnie ogarniesz w obecnym mieszkaniu. Moim zdaniem może stać koło drzwi balkonowych albo po prostu kupić kolyske zamiast standardowego łóżeczka, one są mniejsze:)
My sie juz ledwo miescimy, jak wstawiamy do salonu suszarke z ubraniami, to ledwo jest miejsce, zeby przejsc, a ja po cesarce w ogole bede sie meczyc, zeby sie nie zagracic bardziej z dziecka rzeczami. zalamalo nas to, serio w tym mieszkaniu nie mamy miejsca nawet na rzeczy dla malucha, nasze ciuchy sie mieszcza na styk (zima wynosimy do piwnicy letnie, latem zimowe). Komoda nie wejdzie na 200% ;)
 
Po to tu siebie mamy. Dla mnie to forum, to taka odskocznia, azyl. Wiadomo, jak się jest anonimowym, to zawsze łatwiej też o czymś trudnym pogadać. Na Facebooku też jestem na Wrześniówkach 2019. Oczywiście, tam też jest bardzo fajnie, ale tu jakoś tak przytulniej... [emoji6]
Mój Narzeczony się trochę ze mnie nabija i jak widzi na górze ekranu w moim telefonie ten zielony pasek z apki, to się pyta "I co tam u Twoich koleżaneczek?". Hahaha [emoji23]

A skąd na fb na wrzesniowkach jesteś z innego forum czy dziewczyny się przeniosły ? . Ja jestem ma marcówkach 2012 ale z dziewczynami mamy fajny kontakt i czasem jak się uda raz na rok się spotykamy .
 
Dasz radę [emoji6]
U nas też będzie maly haos bo wszystkie nasze ciuchy i bielizna będzie w salonie, komoda z salonu idzie na korytarz i wjedzie nowa komoda dla malucha do sypialni...
Wstępnie myślałam, żeby to robić we wakacje ale teraz nie wiem czy to będzie dobry czas na to wszystko [emoji849]
Damy radę jasne że tak. Kto jak nie kobieta w ciąży ogarnie najlepiej:D:wink: ja nie wiem jak będę się czuła w wakacje a wtedy już córka nie będzie chodzić do przedszkola więc zamieszanie jeszcze większe, a wiadomo jak to z dziećmi. Na wakacje zostawiam sobie pranie ciuszków, układanie ich, może zakup wózka, składanie łóżeczka i tego typu rzeczy.
 
reklama
Dory ale na szczęście to przejściowe i w końcu się kiedyś wyprowadzicie:) tego się trzeba trzymać, z optymizmem![emoji16]
 
Do góry