reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

My sie juz ledwo miescimy, jak wstawiamy do salonu suszarke z ubraniami, to ledwo jest miejsce, zeby przejsc, a ja po cesarce w ogole bede sie meczyc, zeby sie nie zagracic bardziej z dziecka rzeczami. zalamalo nas to, serio w tym mieszkaniu nie mamy miejsca nawet na rzeczy dla malucha, nasze ciuchy sie mieszcza na styk (zima wynosimy do piwnicy letnie, latem zimowe). Komoda nie wejdzie na 200% ;)
U nas tak samo, dlatego ja teraz będę musiała mieć jedna komode na dwójkę [emoji23] trudno... kolejnej nie będę kupować, bo piętrowo bym musiała stawiac. A nie będę biegać na przedpokój [emoji848] Co się nie zmieści to do szafy upchne:) Na szczęście w maju już będzie budował się nasz domek więc jakoś damy radę do tego czasu [emoji3] Dobrze, że łóżeczko wejdzie :)
 
reklama
Dory ale na szczęście to przejściowe i w końcu się kiedyś wyprowadzicie:) tego się trzeba trzymać, z optymizmem![emoji16]
Czy wy przestaniecie byc takie optymistycznie nastawione do wszystkiego? Ja jestem pesymistka, ale przy was to juz normalnie schodze do mordoru kazdego dnia :p
 
U nas tak samo, dlatego ja teraz będę musiała mieć jedna komode na dwójkę [emoji23] trudno... kolejnej nie będę kupować, bo piętrowo bym musiała stawiac. A nie będę biegać na przedpokój [emoji848] Co się nie zmieści to do szafy upchne:) Na szczęście w maju już będzie budował się nasz domek więc jakoś damy radę do tego czasu [emoji3] Dobrze, że łóżeczko wejdzie :)
Za duzo tu optymizmu, źle mi się to czyta :p
A tak powaznie, my nie mamy przedpokoju. To znaczy mamy, ale tam jest szafa, w ktorej sa nasze rzeczy - rzeczy, ktore wychodza na korytarz, bo sie nie mieszcza :D
 
Za duzo tu optymizmu, źle mi się to czyta :p
A tak powaznie, my nie mamy przedpokoju. To znaczy mamy, ale tam jest szafa, w ktorej sa nasze rzeczy - rzeczy, ktore wychodza na korytarz, bo sie nie mieszcza :D

Chciałabym ci powiedzieć, że też nie wiem jak to ogarnę i pozrzędzić ale w sumie jakoś to będzie i na razie się nie przejmuję :p coś wymyślę, tu upchnę, tam przestawię, grunt to kreatywne myślenie :D
 
Za duzo tu optymizmu, źle mi się to czyta [emoji14]
A tak powaznie, my nie mamy przedpokoju. To znaczy mamy, ale tam jest szafa, w ktorej sa nasze rzeczy - rzeczy, ktore wychodza na korytarz, bo sie nie mieszcza :D

My na przedpokoju też mamy duża szafę... Ale na upartego jakaś komoda by jeszcze weszła [emoji2] Ale bez sensu. Porządki się zrobi to więcej będzie miejsca [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dory, spoko. My w czerwcu kupiliśmy mieszkanie. Docelowo niecałe 49m2. Miało wystarczyć na nas troje. O tak mężowi płakałam, że ciasno, że przedpokój ciasny, że nie ma w nim szafy.... I tak w kółko. [emoji4] a teraz będziemy musieli zorganizować przestrzeń dla 4. Mąż już kombinuje [emoji4] przedstawia mi koncepcję gdzie łóżeczko stanie... Teraz będziemy wieniać drzwi wejściowe, latem okna i grzejniki. Wprowadziliśmy się nie robiąc nic poza sprzątaniem bo mieliśmy 3 dni. Ale damy radę [emoji4]
 
Moja wizyta na NFZ bez szału ale czego się spodziewać jak doktor, oj przepraszam docent przyjmował także prywatę ;) no cóż bywa i tak. Ważne, że z dzieckiem wszystko póki co ok. Oczywiście nikt dalej nie może powiedzieć mi płci bo nie widać, tak się maluch układa. Dobrze, że pod koniec miesiąca mam wizytę u swojej doktor to pewnie już będzie widać.
 
reklama
Chciałabym ci powiedzieć, że też nie wiem jak to ogarnę i pozrzędzić ale w sumie jakoś to będzie i na razie się nie przejmuję :p coś wymyślę, tu upchnę, tam przestawię, grunt to kreatywne myślenie :D
ja, pamietajac o tym, ze sie zaraz przeprowadzam, wszystko sobie olałam :D grat na gracie, buty na korytarzu, ehh, ciezka sprawa
 
Do góry