reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja normalnie mam 90/50 [emoji39] dlatego muszę pić kawę na dzień dobry [emoji23] Ale głowa mnie nie boli [emoji848]
Wow! [emoji16] Hmm.. może to nie od ciśnienia, tylko po prostu taki dzień [emoji848] w każdym razie mam nadzieję, że jutro będzie lepiej [emoji3526]
 
@Olix95 tez takie mam,ale u mnie to norma... I faktycznie glowa mnie dzisiaj pobolewala juz od rana... W sumie przez ostatnie 2tyg boli mnie glowa praktycznie codziennie [emoji21]
 
@Olix95 tez takie mam,ale u mnie to norma... I faktycznie glowa mnie dzisiaj pobolewala juz od rana... W sumie przez ostatnie 2tyg boli mnie glowa praktycznie codziennie [emoji21]
Właśnie mnie też [emoji52] ale dzisiaj to już tak konkretnie, do tego te zawroty i to przez cały dzień, masakra [emoji53]
 
Ojc współczuje wam tych migren i boli.. ja od wczoraj jestem przytkana ale przed chwila ucho mi się odetkało - Jupiii! Ciekawe na jak długo :D
 
Ja też jestem niskociśnieniowcem. A jak mam 120/80 to boli mnie głowa ;) najlepiej jak mam w okolicy 100/60 wtedy czuję się idealnie :)
U nas dalej okres chorób, już mam dość, a na dodatek mam wrażenie, że uszy zaczynają mnie boleć :( :(
 
Ojc współczuje wam tych migren i boli.. ja od wczoraj jestem przytkana ale przed chwila ucho mi się odetkało - Jupiii! Ciekawe na jak długo :D
Oby na stałe [emoji3] ja to w ogóle dzisiaj jakaś "niewydarzona" jestem [emoji23] teraz znowu zaczęło coś mnie kłuć w dole brzucha, więc chyba powinnam iść spać, zanim coś jeszcze zacznie mi dolegać [emoji12]
 
Jeju a macie takie wzdęcia jak ja? No szok! Cały dzień się czuje dobrze, a wieczorem aż mi się płakać chce taki mam napompowany brzuch ;/
 
reklama
Do góry