reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Supreme moi są po rozwodzie, mojego męża tata nie żyje ale wszyscy są w parach więc mamy 3 babcie i 3 dziadków (A w tym są 2 biologiczne babcie i 1 biologiczny dziadek) a moja córa do wszystkich mówi dziadzia i baba. I super, im więcej do kochana tym lepiej. Będzie większe to wytłumaczysz.

AgnieszkaB uważaj na siebie, odpoczywaj j zdrówka:)

Dziękuje[emoji4] no teraz będe miała dużo czasu na odpoczynek[emoji28] Pozdrawiam[emoji9]
 
reklama
Ja napewno do tygodnia nie uzupełnię tabelki z płcią :D za ponad dwa tyg dopiero wizyta i wątpię że mój lekarz coś wypatrzy :D bardziej czekam na prenatalne ale mam je dopiero końcem 23 tygodnia..
 
Właśnie na NFZ doktor powiedział że nie ma pęcherza ale to tak może być bo za wcześnie. I tak się zastanawiałam czy u Was jest widoczny. Dobra czyli muszę się nie nakręciać w poszukiwaniu pęcherza;)

To dajcie znać kiedy przeprowadzka na inne forum żeby mnie nie ominęło. Bo powiem Wam szczerze, że jestem na fb na grupie o in vitro i jakoś za ciężko mi tam jest psychicznie.
U mnie jednak jest w opisie pęcherz widoczny
IMG_20190309_091600808.jpeg
 
Hello dziewczyny.
U nas dziś bardzo wietrznie. Mają być też burze.

Dajcie znać o wątku zamkniętym.

Ja prenatalne w poniedziałek. Zaczynam się stresować. Ale wierzę, że będzie dobrze.
Trzymam kciuki za nas wszystkie.
To chyba w przyszłym tygodniu uzupełni się do końca tabelka z płcią.
Oj chyba jeszcze nie wszystkie znają płeć bo często na prenatalnych nie widać. Ja na płeć czekam do połówkowych które mam 24 kwietnia;D ale jestem szybka co nie ;) może pod koniec mc będzie coś widać bo mam wizytę u swojej giny.
 
@jurczux trzymam kciuki za prenatalne, a napewno będzie dobrze[emoji9] ja myśle już zapisywać się na połówkowe, niby pod koniec kwietnia, ale już trzeba się zapisać!
@Ela8010 każda z nas stresowała się nspewno prenatalnymi, ale zobaczysz będzie dobrze. A co do płci to ciężko stwierdzić czy uzupełnisz, bo mnie na prenatalnych nic nie było widać, ale myśle że na połówkowym już coś powiedzą, albo u gina za 2 tym[emoji5]Pozdrawiam!
 
Mi niby powiedziała że będzie chłopak ale jakoś czuję, że jednak dziewczynka będzie. Kuzynce tam powiedzieli że dziewczyna a potem na wizycie lekarz powiedział że chłopak i potem już się potwierdzało, że chłopak. Teraz ma same zdjęcia siusiaka, bo nic więcej nie chcę mały pokazać hahaha [emoji23][emoji23] nawet twarz ciągle zasłonięta ręką :) mi niby pokazała coś co może być siusiakiem ale jak zobaczyłam zdjęcie kuzynki to stwierdzam, że to chyba bardziej była pępowina niż siusiaczek.
 
reklama
Do góry