reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

O co chodzi? xD
Od dwóch dni pobolewa mnie z prawej strony nisko brzucha, raczej nie jest to ból jajnika... nie wiem o co chodzi, mam iść z tym do lekarza? :/
 
reklama
Hej jestem z kwietniowe 2019. Mam do sprzedania 2 pary spodni ciążowych prawie nie smiganych z HM jedne czarne woskowe a drugie te że zdjęcia białe z dziurami.
Rozmiar 38. Cena 35 zł jestem z Gdańska mogę wysłać.
 

Załączniki

  • FB_IMG_1552637678976.jpg
    FB_IMG_1552637678976.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 152
Hej. U nas zamieszanie.. szykowalismy imprezę niespodziankę dla Karola. Od dziś czterolatek [emoji7] poza tym u nas dobrze, brzuch ciągnie często, chyba tam się wszystko rozciąga cały czas. Macie jakiś prywatny wątek? Dopiszecie mnie? Nie udzielam się często ale nie chce się z wami rozstawać [emoji28] postaram się zaglądać częściej
20190317_123249.jpeg
 
Hej. U nas zamieszanie.. szykowalismy imprezę niespodziankę dla Karola. Od dziś czterolatek [emoji7] poza tym u nas dobrze, brzuch ciągnie często, chyba tam się wszystko rozciąga cały czas. Macie jakiś prywatny wątek? Dopiszecie mnie? Nie udzielam się często ale nie chce się z wami rozstawać [emoji28] postaram się zaglądać częściej Zobacz załącznik 952512
Dopiszemy :)
 
Cześć Wszystkim ;) Chciałabym się przywitać. U mnie dzisiaj kończy się 14 tydzień ;) termin mam na 17.09. Prawdopodobnie będzie dziewczynka :) Czy mogłabym zostać dopisana do prywatnego wątku - bo widzę, że tutaj nikogo nie ma ;) Pozdrawiam
 
Cześć:)ja tez prosiłabym o dodanie do prywatnego wątku. Zaczęłam się odzywać dopiero niedawno i chyba się nie załapałam:):)
 
reklama
Do góry