reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Udało. Do prawie 39tc. Z tym że rodziłam 9 lat temu. I byłam na lekach podtrzymujących....wiem że teraz tych leków nie ma w tabletkach więc trzeba leżeć na oddziale przy kroplówce [emoji23] mamy nadzieję z lekarzem że nie dojdzie do powtórki z rozrywki bo moja szyjka ma ok 3,3 cm....
Musimy byc dobrej myśli, a w ktorym tygodniu jestes?
 
reklama
Hej dziewczyny:)wlasnie do Was dołączam.Moja pierwsza ciąża, na chwilę obecna jestem w 20+3, tp mam na 25.09.19.Zostanę mamą malej dziewczynki.
Wtorkowe badanie połówkowe wykazalo ze Nasza mala ma opoznienie we wzroscie wstepnie tydzień.Czekamy teraz na powtórne USG za 2 tyg.
 
Hej dziewczyny:)wlasnie do Was dołączam.Moja pierwsza ciąża, na chwilę obecna jestem w 20+3, tp mam na 25.09.19.Zostanę mamą malej dziewczynki.
Wtorkowe badanie połówkowe wykazalo ze Nasza mala ma opoznienie we wzroscie wstepnie tydzień.Czekamy teraz na powtórne USG za 2 tyg.
Witamy[emoji3] może miałaś pozna owulację??

Ja mam tydzień do przodu z USG[emoji16]
 
Hej dziewczyny:)wlasnie do Was dołączam.Moja pierwsza ciąża, na chwilę obecna jestem w 20+3, tp mam na 25.09.19.Zostanę mamą malej dziewczynki.
Wtorkowe badanie połówkowe wykazalo ze Nasza mala ma opoznienie we wzroscie wstepnie tydzień.Czekamy teraz na powtórne USG za 2 tyg.
Hej:) na wcześniejszych usg nie było różnicy? Ja mam wgusg tydzień młodsza i trzymam się terminu późniejszego
 
Wcześniejsze USG sie pokrywało. Bedziemy teraz sprawdzac czy czasem dzidzia nie jest hipotrofikiem.

Od poczatku mialas różnice?
Tak, od początku, ale miałam później owulacje bo to była pierwsza owulacja spowodowana odstawieniem córki od piersi więc mi się zgadza wszystko:)
 
Moja mała tez jest nieco mniejsza niż powinna. Ale lekarz mówi ze wszystko jest w porzadku. Ile
Wcześniejsze USG sie pokrywało. Bedziemy teraz sprawdzac czy czasem dzidzia nie jest hipotrofikiem.

Od poczatku mialas różnice?
ile ma malutka ? Moja tez jest nieco mniejsza niż powinna. A jestem w 21+4.
 
Moja mała tez jest nieco mniejsza niż powinna. Ale lekarz mówi ze wszystko jest w porzadku. Ile

ile ma malutka ? Moja tez jest nieco mniejsza niż powinna. A jestem w 21+4.

Obecnie jestem 20+4,w dniu badania bylam 19+6 a z badan wychodzilo ze mala ma wszystkie parametry na 19+0. Zapomnialam napisac istotna rzecz ze leczenie sie na nadcisnienie.
 
reklama
Do góry