reklama

Wrześniowe mamy 2019

jurkovska

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja chciałam do glukozy sobie wcisnąć cytrynę, to mi panie zabroniły i w tej przychodni uznają tylko taką zwykłą glukozę. I mam nadzieję, że więcej nie będę musiała tego badania powtarzać

Też miałam stresa przed wynikami. Nie są super, więc zobaczymy, co mój lekarz powie
Cytryne teraz zabraniają wciskać to fakt, ale w aptece jest dostępna taka zwykła w proszku o smaku cytrynowym i to jak najbardziej pozwalają a smaczek jest serio genialny więc na przyszłość polecam :D

reklama

nast95

Rozwiązania
0
Co tam u Was dziewczyny?

Ja po wczorajszej wizycie spokojna bardzo, bo same dobre informacje. Cukier, o który się obawiałam jest w jeszcze w granicach normy, więc mogę sobie czasami jakieś słodkości podjadać na cytologii z początku ciąży miałam II grupę, z nowego wyniku wychodzi już I, ciśnienie również w końcu się unormowało i moja waga na razie nadal wychodzi na 0, stoi w miejscu jak zaczarowana. A maluch ma już 750g

Olix95

Rozwiązania
0
Super, gratuluję samych dobrych informacji jeśli można wiedzieć to ile ważysz, że waga nadal w miejscu? U mnie już +6.5 kg
Co tam u Was dziewczyny?

Ja po wczorajszej wizycie spokojna bardzo, bo same dobre informacje. Cukier, o który się obawiałam jest w jeszcze w granicach normy, więc mogę sobie czasami jakieś słodkości podjadać na cytologii z początku ciąży miałam II grupę, z nowego wyniku wychodzi już I, ciśnienie również w końcu się unormowało i moja waga na razie nadal wychodzi na 0, stoi w miejscu jak zaczarowana. A maluch ma już 750g

nast95

Rozwiązania
0
Super, gratuluję samych dobrych informacji jeśli można wiedzieć to ile ważysz, że waga nadal w miejscu? U mnie już +6.5 kg
95 kg przy wzroście 172, mam trochę tego nadbagażu. Na początku ciąży postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe, jem regularnie i zdrowiej niż wcześniej i jak widać służy mi to mam tylko nadzieję, że takie nawyki zostaną mi również po ciąży i w końcu zrzucę choć trochę

Aga029115

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
95 kg przy wzroście 172, mam trochę tego nadbagażu. Na początku ciąży postanowiłam zmienić swoje nawyki żywieniowe, jem regularnie i zdrowiej niż wcześniej i jak widać służy mi to mam tylko nadzieję, że takie nawyki zostaną mi również po ciąży i w końcu zrzucę choć trochę

Gratuluje,to świetne wieści:)maly Marcelek rosnie jak na drożdżach:)

Aga029115

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Moze piłkarzem zostanie-juz trenuje:)przypomnij mi ktory tydzien?

Aga029115

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
25 tydzień ja się śmieję, że zostanie raperem, bo jak tylko włączę muzykę, to się ożywia i zaczyna brykać
Fajnie ze taki aktywny odrazu wiadomi ze wszystko oki:) moja troche młodsza.
Ja właśnie czekam na założenie holtera RR
Tez mialas problem z cisnieniem?bo widzialam ze napisałas ze sie unormowalo-leki czy jakieś domowe sposoby?

reklama

nast95

Rozwiązania
0
Fajnie ze taki aktywny odrazu wiadomi ze wszystko oki:) moja troche młodsza.
Ja właśnie czekam na założenie holtera RR
Tez mialas problem z cisnieniem?bo widzialam ze napisałas ze sie unormowalo-leki czy jakieś domowe sposoby?
Miałam ciśnienie nawet w spoczynku między 140 a 150 przez prawie 2 miesiące. Leków nie przyjmowałam, dużo wody z cytryną piję, praktycznie nie rozstaję się z butelką wody, do której wciskam cytrynę i więcej odpoczywam. Może organizm też się po prostu bardziej do ciąży przyzwyczaił, w każdym razie nagle ciśnienie się obniżyło i teraz utrzymuje się książkowe.