reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny a kompletujecie już wyprawkę? Ja totalnie przepadlam. Jak jestem na zakupach to dla siebie już nic nie szukam. Tylko dla maleństwa[emoji4]
 
Dziewczyny a kompletujecie już wyprawkę? Ja totalnie przepadlam. Jak jestem na zakupach to dla siebie już nic nie szukam. Tylko dla maleństwa[emoji4]
Ja też przepadłam już, mam już wózek, łóżeczko-na razie sam stelaż, wanienkę, przewijak, hybrydowy bujak, leżaczek i prawie cały komplet ciuszków [emoji16] Przyjemnie się takie malutkie rzeczy kupuje [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Ja też przepadłam już, mam już wózek, łóżeczko-na razie sam stelaż, wanienkę, przewijak, hybrydowy bujak, leżaczek i prawie cały komplet ciuszków [emoji16] Przyjemnie się takie malutkie rzeczy kupuje [emoji4][emoji4][emoji4]
O kurcze to ja daleko w tyle [emoji4] kupuje pierdółki póki co ale jak skończy się sesja to biorę się za to na poważnie[emoji4]
 
Ja narazie kupiłam tylko paczkę bodziakow. Ważniejsze rzeczy mam córce, wózek, łóżeczko, wanienka itp. Wyprawką zajmę się w lipcu/sierpniu:) mam termin dopiero na koniec września;)
 
Ja teraz będę już w pierwszej kolejności kompletowała do torby do szpitala, żeby mnie nie daj Boże nic nie zaskoczyło [emoji16] potem do końca urządzę pokój, a na końcu wszystko do pielęgnacji. Ja zajmuję się wszystkim dość wcześnie z tego względu, że nie jestem ciepłolubna i nie wyobrażam sobie jeszcze tego, jak przerwam te wakacje. Tym bardziej nie wyobrażam sobie, żeby jeździć i kompletować wszystko w upały [emoji6]
 
Ja też nie mam nic ,czekam aż ktoś kupi mi 1 rzecz wiecie jakieś zabobony ;) a potem powoli zacznę kupować ,choć nie wiem nic co jest potrzebne itd , koleżanki muszą mi listę napisać żebym głupot nie nakupowała ;D
 
Ja też nie mam nic ,czekam aż ktoś kupi mi 1 rzecz wiecie jakieś zabobony ;) a potem powoli zacznę kupować ,choć nie wiem nic co jest potrzebne itd , koleżanki muszą mi listę napisać żebym głupot nie nakupowała ;D
Ja usiadłam i na spokojnie zrobiłam sobie listę. Potem pokonsultowałam i udało mi się rzeczywiście solidnie ją zrobić, bez głupot [emoji16]
 
reklama
Do góry